*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎23-03-2015
0

Anulare comanda online

Buna ziua va rog sa imi anulati comanda online cu nr. VDFRO335857790 va multumesc

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: Anulare comanda online

@teramagika a scris:

Buna ziua va rog sa imi anulati comanda online cu nr. VDFRO335857790 va multumesc

Buna,

Te rog sa adresezi situatia echipei de chat.

CHAT.jpg

Multumesc!

Vizitator
0

cum sa iau legatura daca chatul nu este disponibil pentru categoria mea de client????

Membru de onoare

@teramagika a scris:

cum sa iau legatura daca chatul nu este disponibil pentru categoria mea de client????

In cazul acesta, trimite-mi datele pe forumsupport_ro@vodafone.com

Multumesc!

Vizitator
0

[ Editat ]

v-am trimis mesaje pe adresa specificata de dumneavoastra cu anulare comenzii respective si stergerea contului de my vodafone 

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

@teramagika a scris:

v-am trimis mesaje pe adresa specificata de dumneavoastra cu anulare comenzii respective si stergerea contului de my vodafone 

Buna!

Solicitarea ta a fost preluata si asteptam raspunsul tau.

O zi frumoasa!

Vizitator
0

[ Editat ]

Comanda mi-a fost anulata dar contul de myvodafone tot il am activ , v-am rugat sa imi stergeti contul am dat mesaje repetate moderatorului Alexandra_M pe private cu nr de tel aferent acestui cont , v-am timis si dumneavoastra moderator Irina mesaj pe private cu stergerea contului de myvodafone

Va multumesc

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

@teramagika a scris:

Comanda mi-a fost anulata dar contul de myvodafone tot il am activ , v-am rugat sa imi stergeti contul am dat mesaje repetate moderatorului Alexandra_M pe private cu nr de tel aferent acestui cont , v-am timis si dumneavoastra moderator Irina mesaj pe private cu stergerea contului de myvodafone

Va multumesc

Ne-ai lasat si mail pe adresa forumsupport_ro@vodafone.com. Astept raspunsul tau acolo.

Multumesc!

Vizitator
0

V-am trimis mail in atentia moderatorului Irina la adresa indicata de dumneavoastra

Membru de onoare

@teramagika a scris:

V-am trimis mail in atentia moderatorului Irina la adresa indicata de dumneavoastra

Buna,

Solicitarea ta va fi preluata.

Multumesc!