*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-06-2017
0

Demagnetizare cartela Sim

Bună seara!în cursul zilei de astăzi cartela mea nu a mai vrut sa funcționeze pe nici un dispozitiv.am încercat pe 5 telefoane,dar fara succes.trebuie sa plătesc taxa pt a lua o cartela cu același număr? Contactele le mai pot salva din cartela cu probleme?
Highlighted
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Re: Demagnetizare cartela Sim

@ramona_columban a scris:
Bună seara!în cursul zilei de astăzi cartela mea nu a mai vrut sa funcționeze pe nici un dispozitiv.am încercat pe 5 telefoane,dar fara succes.trebuie sa plătesc taxa pt a lua o cartela cu același număr? Contactele le mai pot salva din cartela cu probleme?

Schimbarea de SIM

- este gratuita pentru urmatoarele situatii: schimbarea de la SIM la MICRO/NANOSIM (si invers);schimbarea de la SIM la SIM in urmatoarele situatii; sim-uri deteriorate prezentate in store – schimbare fara taxa (indifferent de vechime/valoare client); sim-uri defecte la activare

- va fi taxata cu 4 Euro fara TVA (4.96 Euro, TVA inclus incepand cu 04.04.2013) pentru orice alta situatie in afara de cele de mai sus.

Atunci cand se face schimbare de sim contactele nu se transfera. Iti recomand sa le salvezi tu.

Georgiana