*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Re: Nu pot intra in legatura cu un operator la *222

Buna!

Imi pare sincer rau pentru neplacerea cauzata si timpul de asteptare, insa pentru verificarea contului tau, ai nevoie de asistenta din partea colegilor de la Departamentul Relatii Clienti. Te rog sa ne contactezi prin una din variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm

Multumesc.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-07-2013
0

Foarte frumos din partea voastra ca ati inchis orice posibilitate de a ajuta clientii, asta m-a convins sa imi portez numarul in cel mai scurt timp posibil. Felicitari!

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎22-03-2015

Voi chiar sunteti batuti in cap sau aveti o satisfactie SADICA atunci cand va bateti joc de noi?!!!
Pe cine mama dracului sa mai contactez ????!
V-am scris aici de n ori, pe formularul de contact, am sunat de 5 ori la Serviciul clienti, am fost la 2 reprezentante Vodafone.
Astept rezolutia OPC-ANPC

AdriaN
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Buna!

Imi pare rau, insa pentru solicitarea ta, ai nevoie de asistenta din partea colegilor de la Departamentul Relatii Clienti. Contacteaza-ne prin una din variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm

Multumesc.

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎14-10-2012
0

Sa fim seriosi: serviciul clienti *222 a devenit o mare mizerie! Un robot care ne baga pe gat doar reclama.
Practic fugiti de responsabilitati, va ascundeti miseleste doar ca omul sa nu aiba cum sa-si spuna problema. Doar activarea de optiuni si "oferte" e importanta! Robotul nu poate rezolva solicitari ci doar face redirectionari si oferi cateva informatii standard, de cele mai multe ori inutile.
Vizitator
Înregistrat: ‎12-07-2017
0

Buna ziua!
Am o cartela vodafone cu optiunea de 7 e activa imi merge internetul dar nu.pot suna pe nimeni
Incerc de 1 saptamana sa intru in.direct cu cineva dar nu am sanse
Nou venit
Înregistrat: ‎18-08-2017
0

Doresc sa fiu contactat cat mai repede de un opearator Vodafone in legatura cu consumul (disparitia) de megabiti.
Vizitator
Înregistrat: ‎16-09-2013
0

Fratilor, eu incerc sa platesc o factura pentru abonament si nu pot pentru ca mi s-a taiat accesul la MyVodafone si nici factura nu am mai primit-o pe email. Sun la relatii cu clientii, raspunde cea mai enervanta voce din Romania (Andreea) si cand sa-mi faca legatura la operator imi zice: "Ne pare rau, serviciul este momentan indisponibil". Halal de companie ce aveti! De-aia m-am si portat la alt operator. Sunteti deplorabili pe partea de servicii clienti.

Vizitator
Înregistrat: ‎27-05-2016
0

la *222 nu mai poti lua legatura cu un operator, nu mi se activeaza ofeta de 7 euro si a trebuit sa sun la *555 unde este un tarif de 70 de centi pentru a vorbi cu un operator. Minunat, luna viitoare voi porta numarul la alt operator

Highlighted
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-12-2014
0

Aceiasi problema,am avut-o si eu aseara....nu stiam de combinatia "minune",si m-am "delectat" cu Andreea.Daca era si o melodie pe fundal,ar fi fost super ok ,insa nu era m-ai simplu un nr. de telefon 24/24 unde sa raspunda un operator, iar omul sa-si spuna off-ul,s-au cumva saraceste Vodafone,daca m-ai angajeaza cateva persoane ?.Spre dezamagirea mea,sunt si eu tot client vodafone cu 3 abonamente si beneficii de tot rahatul + o factura de 600 de lei emisa ieri,ca deh nu a tiunut "frana",la unul din telefoane.Motiv pentru care,voi renunta la doua abonamente,si posibil o portare la alt furnizor de telefonie mobila .