*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎16-03-2012
0

Re: Nu pot intra in legatura cu un operator la *222

buna ziua, am incercat dupa *222 si 12101, dar mesajul este"parola incorecta"....deci cum se poate intra in leg directa cu un consultant?

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Magda,

Ghidul *222 s-a modificat, dupa cum probabil ai observat.Pentru a intra in legatura cu un operator trebuie sa alegi ramura care te intereseaza (Factura, de exemplu), sa asculti variantele oferite de Andreea si sa alegi una dintre ele sau sa astepti ca Andreea sa iti ofere posibilitatea de a fi transferata la operator.

Poti adresa solicitare ta si aici. Te pot ajuta chiar eu. Daca doresti ajutorul meu, lasa-mi, te rog, un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon si descrierea solicitarii tale.

Multumesc,

Irina.

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-06-2012
0

buna ziua....am aceeasi problema: nu pot intra cu un operator vodafone....cum trebuie procedata pana la urma? multumesc

Vizitator
Înregistrat: ‎04-06-2012
0

irina, ma ajuti si pe mine te rog??
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
0

Buna 0729154576 si bine ai venit in comunitate!

Pentru a intra in legatura cu un operator, alege o ramura a meniului de la *222  (Factura de exemplu), apoi o subramura si ti se va oferi accesul la colegii mei. 

Poti de asemenea, sa ne adresezi noua (moderatorilor) solicitarea ta prin mesaj privat si o vom rezolva cu prioritate, suntem aici sa va ajutam.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

mesaj privat.JPG

Multumesc,

Irina.

Vizitator
Înregistrat: ‎07-06-2012
0

nu am putut intra in legatura cu operatorii la *222 si am sunat la *555 pe bani si au spus ca o sa ma contacteze pentru rezilierea abonamentului de net de ce nu m-au contactat pe langa faptul ca am sunat de 2 ori pe bani nici nu mau contactat astept un raspuns

Membru veteran
Postări: 536
0

Buna specialnic.

Am nevoie de numarul tau de telefon pentru a verifica statusul solicitarii tale. Imi poti lasa, te rog, un mesaj privat cu acesta.

Multumesc,

Ramona

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Pentru a intra in legatura cu un operator la *222,trebuie sa urmezi ramura 110

Trebuie asteptat ca Andreea sa termine de expus meniul pentru fiecare ramura in parte

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎08-06-2012
0

Buna, poate ca in aprilie o fi functionat combinatia asta. Astazi nu functioneaza. O faceti intentionat?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Dumitru a scris:

Buna, poate ca in aprilie o fi functionat combinatia asta. Astazi nu functioneaza. O faceti intentionat?

Salut Dumitru,si bine ai venit pe forum.

Te asigur ca ieri am folosit combinatia de mai sus,pentru a intra in direct cu un operator de la *222.

Trebuie doar sa ai rabdare ca Andreea sa expuna tot meniul din cadrul ramurii respective,ca apoi sa seletezi tasta corespunzatoare.

edit:Chiar acum am incercat eu ,si am intrat in legatura cu un consultant.

Multumesc!

Ionut

Vodafone