*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Nu pot intra in legatura cu un operator la *222

Salut Dumitru,

Nu exista niciun motiv pentru care am impiedica posibilitatea unui client de a intra in legatura cu un operator.

Te rog sa incerci din nou combinatia propusa de Ionut. De asemenea poti apela daca doresti si *555, meniu din care intri automat in legatura cu un operator. Intregul apel, indiferent de durata, este taxabila cu 0,41 Euro. 

In cazul in care ai o situatie pe care doresti sa ne-o mentionezi, avand in vedere ca esti inregistrat pe forum, ne-o poti relata si printr-o simpla postare, iar echipa de moderatori te va ajuta.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna 0729154576,

Iti multumesc pentru mesajul privat. Solicitarea ta a fost rezolvata. Imi poti confirma, te rog, ca totul este in regula acum?

Multumesc,

Irina.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎09-07-2012
0

Azi am incercat pana la ora aceasta toate combinatiile de la *222 ca sa intru in contact cu un operator. O bataie de joc. De fiecare data cand spunea robotul ca ma transfera se intrerupea apelul. Apoi ma voi gandi extrem de serios daca imi voi prelungi abonamentul in conditiile acestea.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna PAMW si bine ai venit pe forum!

Imi poti adresa mie solicitarea ta prin mesaj privat si te ajut cu cea mai mare placere. Sa imi mentionezi, te rog, si numarul tau de telefon impreuna cu descrierea cerintei tale.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

Probabil din greseala am setat engleza, iar acum nu stiu cum sa revin la limba romana.. Are cineva vreo solutie, + cod pentru intrat in legatura cu un operator?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

@i0nutz83 a scris:

Probabil din greseala am setat engleza, iar acum nu stiu cum sa revin la limba romana.. Are cineva vreo solutie, + cod pentru intrat in legatura cu un operator?

Salut i0nutz83!

*222 apoi urmezi cu rabdare 110,si vei intra in legatura cu un operator.

Ionut

Vodafone
Highlighted
Începător
0

Nu merge. Ai citit cu atentie ce am scris?Emoticon fericit

Membru VIP
0

[ Editat ]

Salu!

Din experientza  stiu ca alegerea limbi folosite  se face la fiecare apelare.Nu ca s-ar alege odata si apoi aceea sa ramana permanent.Cel putin asa mi se intampla mie.

Chiar acum am verificat de pe un numar de Cosmote la 037202222 sau *222 de pe cartela Vodafone

1 am ales limba romana

1 am cofirmat limba romana

1 nu mai retin ce era  in meniu

0  trimis la operator

si am intrat in legatura cu un operator

Poti incerca si varianta aceasta

Sau ce problema ai,poti lasa un mesajprivat unui moderator care este online.Ce fac cei de la Call Center,potrezolva si moderatorii aici.

Ionut

Vodafone
Începător
0

[ Editat ]

Prietene, la mine intra direct in engleza. Am postat mai sus chestia asta, am intrebat cum pot sa schimb la loc, in romana.

Si am abonament, nu cartela.

Membru VIP

Intri la *222apoi 136 si se salveaza in limba romana

Vodafone