*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-07-2013
0

Re: Nu pot intra in legatura cu un operator la *222

Salut! 

Dat fiind faptul ca am trimis un e-mail catre Vodafone pentru a solutiona o problema si nu am primit vreun raspuns inapoi, las si aici un mesaj prin care sper ca voi primi informatia necesara. 

As dori sa stiu daca se mai poate intra printr-un apel gratuit intr-o convorbire telefonica cu un operator Vodafone si daca da, cum. Am incercat in nenumerate randuri sa gasesc optiunea de la *222 "rasfoind" prin meniul respectiv, si nimic. 

Problema pe care o posed doresc sa o discut telefonic intrucat este una delicata si consider ca cel mai bine se solutioneaza telefonic. Daca in felul acesta chiar nu este posibil, macar un mail personal sau o modalitate de comunicare.

Multumesc anticipat,

Claudia

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna Claudix,

Daca doresti, imi poti trimite un mesaj privat aici. cu detalii legate de solicitare si te voi ajuta.

Multumesc,
Alexandra

Nou venit
Înregistrat: ‎04-09-2013
0

Draga Vodafone,

Am 4 abonamente si 3 cartele Vodafone si vreau sa intru in legatura cu un operator. Am tot cautat pe Internet "scurtaturi" si nimic. Chiar trebuie sa-mi pierd timpul ascultand-o pe idioata aia de Andreea care-mi peroreaza toate tampeniile posibile in afara de ce ma intereseaza pe mine?! 

Chiar nu vreti sa intelegeti ca oamenii au nevoie si de alte informatii decat cele repetate de maimuta aia?!

Mi se pare jignitor pentru mine ca si client sa am nevoie de o informatie si sa stau sa-mi pierd timpul ca un idiot incercand sa dau de cineva de la voi!

Cat despre numarul acela 555 mi se pare nesimtire sa platesc pentru ceva ce ar trebui sa faceti gratuit!

Nu sunteti in stare sa ajutati oamenii, nu-i problema, in viata exista si alternative.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna UrascVodafone si bine ai venit in comunitate!

Iti multumim pentru feedback-ul adresat, ne este foarte util si a fost adresat celor implicati.

Daca doresti, te pot ajuta cu solicitarea pe care voiai sa o prezinti colegilor mei de la *222. In acest sens, te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina detaliile situatiei pe care o intampini.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina PM.jpg

Multumesc!

Vizitator
Înregistrat: ‎24-10-2013
0

am incerkat 1 ora intreaga sa imi dau seama ... am o problema am bagat codul de reincarcare azi la 07:55 de 10 euro si am scris contul tau a fost reincarcat dar nu am primit nici un credit pe telefon ce as putea sa fac ?

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

reabov, bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, mai multe detalii in mod privat si voi verifica situatia.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎13-12-2013
0

De asemenea se dau Instrucțiunile in limba engleză,daca nu o știi ce faci? Eu am butoane si mi a rămas pe ungurești !!! Vai de mamă mea.Păcat, cândva erați de laudat dar acum, ma gândesc serios sa ma portez !!!!!!
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Poti schimba de la *100# >>Contul meu(8)>>Limba de afisare(7)  limba dorita.

Vodafone
Membru de bază
Postări: 191
Înregistrat: ‎15-03-2012
0

[ Editat ]

Am sunat astazi (acum) la *222. Ca sa selectezi limba engleza iti spune Andreea, in limba romana,  sa apesi tasta 6. Pe cartela nu exista optiunea de schimbat limba. Eu nu am nici o problema, dar cred ca Vodafone are. Emoticon foarte fericit

La *100# esti intrebat daca vrei reclame, apoi serviciul nu este disponibil.

Dupa ceva timp primesc mesaj de la VODAFONE: '' poti sa-ti modifici limba din meniul 'Configureaza-ma'; Unde e meniul?

De ce oare nu avem turisti in Romania?

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna unukvoi,

Ca sa nu existe nicio confunzie, nu iti apar submeniurile pentru a schimba limba?

La cartela, o poti face prin apelarea numarului *100#. Ramurile necesare sunt: 5.Contul meu> 0.Continuare> 13. Limba afisare.

Te rog sa ne tii la curent in cazul in care intampini dificultati.

Multumnesc,

Roberta