*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-10-2012
0

Re: Nu pot intra in legatura cu un operator la *222

[ Editat ]

Ma chinui de mai bine de 2 Zile sa schimb limba din meniu ... si sincer imi zica ca " At this moment the service is unavaible. Please come back later " si as dorii sa incerc sa intru si cu un OP sa vb .. si la fel nimic la *222 este mort ... Oare toata lumea doarme ? :-ss  .. numarul meu de tel este 072******* .... va rog sa ma sunati daca se poate in cursul zilei de astazi .... Va multumesc anticipat .

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Buna lesaru si bine ai venit pe forum!

Ti-am lasat un mesaj privat.

Am editat numarul de telefon oferit pentru a-ti proteja datele cu caracter personal, asa cum este si numarul tau de telefon.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Vizitator
Înregistrat: ‎12-09-2012
0

Si eu ma chinui de cateva zeci de apeluri sa incerc toate optiunile posibile sa intru in legatura cu un operator. Mi se pare o bataie de joc incredibila la adresa clientilor Emoticon trist Care e procedura daca problema ta nu se regaseste in nenorocitele alea de optiuni spartane???? Abea m-am portat in reteaua asta si e mai frustrant decat la precedenta Emoticon trist Singurul fel de a vb la relatii cu clientii este numarul cu plata???

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Solutia este *222 si apoi meniul 110.Ai rabdare cu parcurgerea ghidului.Eu am reusit mereu sa intru in legatura cu un consultant.

La *555 costul este de 0,41 euro/apel .Informatia se gaseste aici.

ScreenShot055.gif

Despre asta s-a vorbit si aici

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna mihaitrasca si bine ai venit pe forum!

Daca doresti, poti prezenta solicitarile tale si pe forum si unul dintre moderatori te va ajuta cu siguranta. 

Ti-am lasat un mesaj privat prin intermediul caruia iti solicit mai multe detalii pentru a te putea ajuta, daca nu cumva ai rezolvat deja la *222.

O zi cat mai frumoasa!

Multumesc,

Irina

Nou venit
Înregistrat: ‎22-11-2012
0

relatii clienti

cum pot intra in legatura cu un operator? incerc deja de peste 1 ora sa intru in legatura cu cineva, si nimic NIMIC ...

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: relatii clienti

Salut calinhorge,

Ti-am lasat un mesaj privat.

O seara frumoasa!

Cristina M.

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-12-2012
0

Ma chinui de jumatate de ora atat la *222 cat si la nr de mobil  - sa intru in contact cu un operator...este incredibil ca stau sa pierd atata timp pentru un simplu apel telefonic...daca se poate as dori sa fiu contactata azi de un operator !

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Salut  si bine ai venit pe forumul Vodafone!

*222 meniul 110  .Aceasta este "reteta" de a intra in contact cu un operator RC. Dar daca tot ai intrat aici,solicitarea de prelungire abonament poate fi preluata de  un moderator .  Emoticon care face cu ochiul

Ionut

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎07-12-2012
0

Buna ziua. As dori sa aflu la ce numar de telefon trebuie sa sun pentru a putea intra in legatura cu un operator vodafone. Va multumesc!