*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Nu pot intra in legatura cu un operator la *222

[ Editat ]

Salut!

*222 meniul 110.

Daca vi se solicita si limba meniului atunci  este *222 1110.Trebuie urmati cu rabdare pasii si ...succes.  Emoticon fericit

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Se pot urma pasii oferiti de Ionut cu incredere. Este o solutie cat se poate de benefica.

Intotdeauna exista si posibilitatea apelarii *555, pentru intrarea directa in legatura cu un operator. Apelul nu este taxat la minut, ci per total cu 0,42 Euro. 

Claudiu

Vizitator
Postări: 2
0

Salut,

Mi se pare absurd sa incerc sa intru in legatura cu un operator, iar in meniu sa nu am aceasta optiune.
Detin 2 numere de abonament si nu a mers de pe niciunul din ele.

Se poate totusi sa posteze o metoda buna pentru a intra in legatura cu un operator?

Membru VIP
Postări: 6.910
0

Salut!

Ai incercat modalitatea descrisa aici si nu ai reusit?

Ionut

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
0

Am telefonul blocat, am apelat *222 - 1) Informatii despre ultima factura emisa 2) Confirmarea platii 3) Amanarea platii. Alegand meniul 1 - primesc - 1) Pentru numarul tau 2) Alt numar de telefon 9) Meniul anterior. So, cum intru in legatura cu un operator?
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Aseara, pentru prima data, am fost si eu in imposibilitatea de a migra prin meniul destept al lui *222..

Aveam nevoie de combinatia *222-2-1-3

deja dupa ce apasam tasta 2 , eram anuntat ca momentan serviciul solicitat nu este disponibil.

Nici *777 nu mergea!

Insa, din fericire, gratie ajutorului oferit de 2 dintre moderatori, am reusit remedierea problemei, nemaifiind necesare alte setari.

Multumesc mult RM@TC!

Oare ce s-ar face Vodafone fara aceste minunate echipe , fie ele de la Brasov, fie de la Ploiesti?

S-auzim de bine!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna sedfeis,

Daca mai ai nevoie de asistenta, te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Irina, multumesc mult de promptitudine!

Totul s-a rezolvat repede!

De aceea v-am laudat si o sa va tot laud!

O zi usoara!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-05-2013
0

Buna, cred ca ma chinuiesc de mai bine de 2 -3 ore sa intru in legatura cu un operator, am incercat toate variantele si cand am crezut ca am reusit imi spune ca " momentan serviciul este indisponibil" Mi se pare jenant sa ma strofoc atat de mult sa iau legatura cu un operator, probabil nu este vina operatorilor, dar un MINUS extraordinar de mare merita COMPANIA VODAFONE!!!

Stiu ca nu sunt singura care se plange de acest lucru, dar poate ma puteti ajuta.

Multumesc!

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna stanlaura,

Imi pare rau de timpul mare de asteptare si de disconfortul creat. Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu mai multe detalii legate de solicitarea ta.

Multumesc,
Alina