*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎23-05-2013
0

Re: Nu pot intra in legatura cu un operator la *222

Solicitarea mea este urmatoarea:

- As vrea sa stiu daca se mai poate intra in legatura cu un operator uman la *222?

Si daca da, cum?

Multumesc!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna mizo,

Poti intra in legatura cu un operator, alegand ramurile in functie de solicitarea ta.

Daca ai nevoie de ajutor te putem ajuta si aici. Tot ce trebuie sa faci este sa ne dai un mesaj privat cu mai multe detalii.

De asemenea, colega mea, Roxana, ti-a oferit si cateva variante de a discuta cu un consultant pe pagina oficiala de Facebook. In general, posibilitatea de a intra in legatura cu un coleg se realizeaza prin apasarea tastei 0 in subramurile de la *222.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎23-05-2013
0

Si unde zice ca trebuie sa apas 0?.... Pt ca robotul sigur nu spune nimic de asta.

Sincer tu cum te-ai simti daca eu ti-as fi dat raspunsul tau? ....

"Daca ai nevoie de ajutor te putem ajuta si aici.".... be bune??...

How stupid of me... 

Nu degeaba mi-am redus in ultimii 2 ani factura Vodafone de la peste 200 RON la 7 EUR pe luna... si cred ca trebuie sa reduc in continuare.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Buna mizo,

Daca utilizezi un abonament, poti sa sa apesi 1 1 0 dupa ce iti raspunde ghidul si vei fi transferat catre operator.

Daca utilizezi cartela preplatita poti tasta 2 5 5 pentru transfer.

Colega mea se referea la faptul ca moderatorii acestui forum (fiind reprezentanti Vodafone) iti pot oferi aceeasi asistenta pe care ai primi-o la *222.  De aceea, oricand ai o solicitare sau nemultumire, nu ezita sa o exprimi prin a posta un mesaj sau a trimite un mesaj privat si te vom asista cu drag.

O zi frumoasa!

Irina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-04-2013
0

[ Editat ]

Buna ziua,

2 MARI PROBLEME!

1. Incerc de ceva vreme, fara succes, sa intru in legatura cu un operator de la *222. Am apelat inclusiv *555, lucru ce mi se pare inadmisibil. NU CONSIDER CA TREBUIE SA PLATES PT UN SERVICIU DE ASISTENTA AL OPERATORULUI CARUIA II PLATESC UN ABONAMENT LUNAR!!!!!

Va rog sa-mi transmiteti cum pot intra in legatura cu un operator, apeland *222 (abonament persoana fizica)

2. Nu mai am numele de utilizator si parola contului My Vodafone si incerc de mai bine de o luna sa le recuperez. De fiecare data mi se transmite ca voi primi un SMS si/sau email. Va rog sa verificati dvs cate SMS-uri sau mailuri mi-au fost transmise si sa-mi confirmati.

Nr. telefon: 0722.xxx.xxx

Astept cu mare interes raspunsul dvs.

Multumesc

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Buna ramona-aldea si bine ai venit pe forum!

Imi cer scuze pentru aceasta situatie, din pacate, am intampinat o disfunctionalitate privind acest serviciu, iar acum a fost rezolvata cu succes. Poti apela cu incredere la *222, acum este functional.

Referitor la contul MyVodafone, te pot ajuta cu stergerea cotului pentru a putea sa-ti creezi unul nou.

Multumesc,

Georgiana

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-04-2013
0

Multumesc pentru raspuns. imi puteti transmite si o cale de apelare operator prin *222?

referitor la contul my vodafone, o sa va rog sa-l stergeti, pt numarul de telefon comunicat in primul mesaj.

multumesc,

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Buna,

Contul MyVodafone pentru acel numar a fost sters.

Referitor la meniul *222, una din caile prin care se poate lua legatura cu un operator este: 1. Factura, puncte si servicii active, 2. Programul de loialitate Vodafone pentru tine si 0. Transfer la un operator.

De asemenea, moderatorii forum-ului iti stau la dispozitie pentru orice solicitare ai avea.

Multumesc,

Georgiana

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎14-05-2012
0

[ Editat ]

Buna ziua,
de aproape 2 ore tot incerc sa intru in legatura cu un operator vodafone.
072xxxxxxx, sunati-ma

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna atreleto,

Echipa noastra ofera suport doar in scris. Te rog sa-mi trimit un mesaj privat cu informatii legate de situatie si te voi ajuta.

Multumesc,
Alexandra