*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎26-08-2012
0

PANA UNDE DUCE NESIMTIREA ?

Buna ziua,

Stau si ma uit cu uimire la istoricul apelurilor mele din MyVodafone. Apare acolo un SMS catre "Partener Vodafone".

Incerc de jumatate de ora sa trec de "ALINA", de la *222, ca sa pot discuta cu un operator sa ma lamureasca de ce am cost suplimentar in conditiile in care nu am dat SMS-uri catre numere din 4 cifre!

Ati pus robotul ala penibil, sa stau sa vorbesc cu el (adica singur).

Va rog sa ma sunati URGENT la numarul cu 073183**** atasat acestui cont de client.

Chiar nu aveti pic de respect fata de clienti ?

Chiar trebuie sa ne pierdem timpul si sa ne facem draci cand vrem sa discutam cu cineva ?

Multumesc,

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: PANA UNDE DUCE NESIMTIREA ?

@faneatiku a scris:

Buna ziua,

Stau si ma uit cu uimire la istoricul apelurilor mele din MyVodafone. Apare acolo un SMS catre "Partener Vodafone".

Incerc de jumatate de ora sa trec de "ALINA", de la *222, ca sa pot discuta cu un operator sa ma lamureasca de ce am cost suplimentar in conditiile in care nu am dat SMS-uri catre numere din 4 cifre!

Ati pus robotul ala penibil, sa stau sa vorbesc cu el (adica singur).

Va rog sa ma sunati URGENT la numarul cu 073183**** atasat acestui cont de client.

Chiar nu aveti pic de respect fata de clienti ?

Chiar trebuie sa ne pierdem timpul si sa ne facem draci cand vrem sa discutam cu cineva ?

Multumesc,

Buna!

In vederea rezolvarii acestei solicitari te rog sa accesezi chat-ul.

Fereastra de chat apare pe orice pagina a site-ului Vodafone si arata ca in imaginea de mai jos. Te va prelua un consultant imediat.
Daca mai ai pe viitor alte solicitari, te asteptam cu drag aici.

Chat.jpg

O zi frumoasa!

Membru de bază
Postări: 191
Înregistrat: ‎15-03-2012
0

Re: PANA UNDE DUCE NESIMTIREA ?

e simplu: ceri sa nu se faca plata catre '' partenerul Vodafone'' si te lamureti dupa.