*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎02-11-2015
0

Reziliere contract

Va rog sa imi anulati contractul la cele doua abonamente.Astept de o saptamana o oferta si nimica.Azi imi expira contractele la dv si vad ca mi sa prelungit cu inca 2 ani.Eu nu am semnat nici un contract.Mi sa spus ca o sa fiu contactat pentru o oferta ,dar nu am primit inca nimica.

Moderator
Postări: 687
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Reziliere contract

Buna, 

Sa intelegem ca nu esti de acord cu oferta actuala? Observ ca ai primit un e-mail cu privire la acel abonament, e-mail la care ai raspuns afirmativ. De asemenea, pe langa abonament, ai decis ca iti doresti si un nou dispozitiv de la noi. 

In situatia in care te-ai razgandit cu privire la aceasta oferta, te rugam sa iei legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj .

Multumesc,

Madalina 

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎05-09-2018
0

Doresc rezilierea unui contract din 22.08.2018. Am sunat la 037222222 si am mers la magazin pt reziliere si imi tot cer sa platesc acei 100€ considerati ca fiind abuzivi. Am completat formularul de mail pt contact dar nu am primit nicio confirmare cum ca e-mail-ul a fost trimis. Va rog sa imu dati o adresa de e-mail unde pot trimite cererea de reziliere.
Highlighted
Moderator
Postări: 687
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna, Ioana!

Recomandarea noastra este sa ne oferi numarul de telefon in cauza impreuna cu mai multe detalii legate de solicitarea ta si numele de utilizator de pe Facebook in subiect printr-un email la adresa socialmedia_ro@vodafone.com, noi vom verifica si te vom ajuta cu drag.

Madalina