*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎26-01-2016
0

Status comanda

[ Editat ]

Buna ziua,

Am reusit in data de 23 decembrie 2018 sa plasez o comanda pentru un telefon cu prelungirea unui abonament, la care am efectuat si plata.

Număr de comandă:  VDFRO478991959

Va rog sa imi spuneti de ce apare la status ca anulata?

Vizitator
0

Re: Status comanda

Nu credeti ca este timpul sa mi se raspunda solicitarii?

Moderator
Postări: 214
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Buna!

Regretam timpul mare de asteptare pentru solicitarea transmisa. Aceasta perioada este una deosebit de aglomerata din cauza numeroaselor solicitari.

Comanda cu numarul VDFRO478991959 este intr-adevar in status anulata. Am trimis o cerere de verificare catre colegii care se ocupa de aceste comenzi pentru a verifica cauza. Voi reveni cu informatii in cel mai scurt timp posibil.

Elena     

Vizitator
0

Sunt curios ce inseamna pentru Vodafone, cel mai scurt timp?

Banii au fost luati, punctele bonus folosite, contractul apare ca reinoit doar obiectul cumparat nu poate veni...pentru ca apare statusul ANULAT din cauza serverului vostru. Nu inteleg cate interventii mai trebuie sa fac, sa capat un raspuns competent nu doar... vom analiza...am transmis colegilor...asteptam raspunsul...si N alte tertipuri de manipulare a clientului.

Moderator
Postări: 687
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

[ Editat ]

Intre timp colegii ne-au raspuns. Din pacate aceasta comanda a fost anulata dintr-o eroare tehnica. De asemenea, colegii au anulat perioada contractuala si au realocat punctele folosite. Cu privire la banii achitati, acestia iti vor fi returnati in maximum 5 zile in functie de banca la care ai cardul. 

In final, te rugam sa intri si sa replasezi comanda. Pentru a beneficia de reducere, te rugam sa folosesti urmatorul voucher:  adv50euro. Acesta este valabil pana cel tarziu in 05.01.2019

Multumim pentru intelegere,

Madalina

Vizitator
0

Buna ziua

Am incercat sa folosesc din nou acel voucher dar imi spune ca a fost utilizat in data de 23 dec 2018.

Moderator
Postări: 36
Înregistrat: ‎08-10-2014
0

Buna,

Daca situatia mai este de actualitate, te rog sa ne completezi formularul de aici

https://goo.gl/cZe1gP si te vor ajuta colegii mei.

Raluca