*222

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎22-10-2012
0
Soluţie acceptată

de risul curcilor, nu altceva

[ Editat ]

ok. postul inițial e aici https://forum.vodafone.ro/t5/222/222-ca-o-gluma-practica/td-p/55224 (asta ca să se înțeleagă situația inițială și

mai departe e cam așaEmoticon fericit

la un moment dat s-a ajuns la un soi de înțelegere adică să plătesc o anumită sumă de bani pînă la o anumită dată (și am plătit suma aceea)  (ca să nu zic că am avut și telefoane restricționate o grămadă de timp dar na e ok nu mă plîng eu pentru asta) dar ideea e că ceea ce mai trebuia să plătesc și anume vreo 190 de lei stabilisem cumva din ce mi-a spus persoana la 222 pînă pe 16 decembrie (ok după ce am plătit 250 de ron mi s-a dat drumul la sunat și pe 6  decembrie mi s-a restricționat iar) iar acum mi s-a deconectat nr. deci mi s-a deconectat nr, ok?Emoticon fericit nu a fost ca și cînd aș fi spus că nu plătesc niciun leu o mie de ani sau că nu am plătit niciun leu pînă acum și să fie clar pentru toată lumea că nu vreau să plătesc.

am văzut apeluri de la *222 dar care nu au durat mai mult de 30 de secunde timp în care eram la cursuri și pînă am ieșit eu din sală firește că s-au oprit.

cum am telefon restricționat degeaba că nu am putut suna pe nr acelaEmoticon fericit destul de aiurea că se vede că omul ala telefon restricționat și că nu poate suna

suni dimineața suni la prînz suni seara adică nu e ca și cînd n-aș fi vrut să răspund sau să sun. altă problema e că dacă sun cu plată factură nu vorbesc  cu cine vorbisem și iar nu se înțelege nimic și ca să explic eu toată povestea, mai bine scriu roman și îl public că e tot una. roman despre student cu datorii care nu e ascultat de nimeniEmoticon fericit

na glumesc acum deși nu e amuzant. nu rîd.

problema e că mi s-a deconectat nr de telefonEmoticon fericit problema e că deși am dat dovadă de faptul că vreau să plătescEmoticon fericit deși am vechime în rețea de client specialEmoticon fericit deși încă zece mii de chestii mie mi s-a deconectat nr de telefon după ce am primit indeed un mesaj pe telefon să fac plata că mi se decontează nr deși parcă 16 decembrie trebuia să fac plata.

că sînt dezamagită? da, sînt dezamăgităEmoticon fericit dar nu contează feeling-ul de client. ceea ce contează e că deja e punctul acela în care efectiv m-a lovit greața enormă. ca să nu zic și de mica greșeală cu conturile, cum s-au amestecat nr între ele și am făcut la cereri de mi s-a luat.

așadar eu o să fac plata ce a mai rămas pe 16 că așa am stabilit. mai departe nu știuEmoticon fericit moderatorul cu care am discutat inițial nu mai are activitate de forum. acum scriu mesaje pe forum ce să fac? un așa haos nu cred că mi-am putut imagina să iasă cu vodafone-ulEmoticon trist

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: de risul curcilor, nu altceva

Salut andreea00,

Imi pare rau pentru intregul disconfort pe care aceasta situatie ti-l creeaza.

Intr-adevar, Andra nu mai are activitate de moderator, insa voi prelua eu de aici situatia contului tau.

Am sa revin la tine cu un mesaj privat in cel mai scurt timp posibil.

Multumesc,

Cristina