Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

1 euro orice telefon marca Vodafone cu abonament.

[ Editat ]

Salutare,

In perioada 8-20 octombrie 2013 este in derulare o noua promotie ,prin care se poate achizitiona orice telefon ,marca Vodafone,la 1 euro impreuna cu abonament.

Telefoanele sunt cele din screen-ul de mai jos .Se gasesc la pagina aceasta:  https://www.vodafone.ro/shop/vodafone

Iata cum,intr-un interval de 5 luni,pretul de achizitie al telefonului Smart 3 a scazut de la 54 de euro(cat era in iunie 2013)la 1 euro(potrivit promotiei in derulare),impreuna cu abonamentul Smart 10.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎09-10-2013
0

Re: 1 euro orice telefon marca Vodafone cu abonament.

[ Editat ]

Salut ,

vreau sa achizitionez un abonament Smart 10 cu vodafone III, la plata de ramburs voi plati si abonamentul sau doar cei 1euro pentru telefon?

Membru VIP
0

[ Editat ]

La sosirea pachetului vei plati doar 1 euro,cat  valoreaza telefonul.Asta daca nu cumva,mai inainte,in momentul confirmarii comenzii de catre un operator Vodafone,ti se solicita o plata in avans.  Abonamentul il vei plati odata cu prima emitere de factura.

Vodafone
Vizitator
0

cum pot face acest abonament fara a plati 300 lei garantia?

Este o prostie 300 lei garantia este mul daca era 1 mil mai ziceam dar 300 lei mai pun inca 150lei si il i-au la liber fara abonament.

Membru VIP
0

Daca ti s-a solicitat suma respectivă nu se poate face nimic, pentru a o anula sau reduce. Solutia ar fi sa-l ia altcineva,pentru tine, care are credit la Vodafone.
Pana acum vreo 2 luni mi se solicita si mie plata in avans, dar cum am mers cu plata facturilor in avans, cu cate 500-1000 ron ,pot face achizitii la care platesc doar produsul. In cazul de fatza, 1euro.

Vodafone
Vizitator
0

aha , putem vorbi prin PM Emoticon fericit

P.S deja ti-am trimis un pm astept raspunsul .

Mersi !
Membru VIP
0

Ti-am raspuns si eu,ca de la client la client.  Emoticon care face cu ochiul 

Vodafone
Membru VIP
0

Re: 0(zero) euro orice telefon marca Vodafone cu abonament.

[ Editat ]

Promotia "1 euro orice telefon marca Vodafone cu abonament",impreuna cu promotia"Happy weekend" = promotia"0 euro orice telefon marca Vodafone cu abonament"  Emoticon foarte fericit

Vodafone