Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎03-05-2016
0

Abonament - Huawei P9 Lite sau P10 Lite

Buna ziua.

As dorii sa imi deschid un abonament pentru un Huawei P9 Lite sau P10 Lite, dar inainte de astea, trebuie sa mentionez ca nu am nici un fel de experienta cu abonamentele... Deci m-ar putea pune cineva la curent?
De exemplu, ce abonament ar fi bun undeva la 50 lei/luna? Si, din cate stiu, la inceput trebuie sa platesc mai mult, nu?
Cu aproximatie, cat ar trebuii sa platesc la inceput?

Va multumesc, o zi frumoasa!

Moderator
Postări: 687
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Abonament - Huawei P9 Lite sau P10 Lite

Buna,

Iti recomandam achizitionarea unui abonament RED 13 de pe site-ul nostru online. Astfel, vei beneficia de 3 Euro reducere la abonament pentru o perioada de 12 luni, ceea ce inseamna ca vei achita timp de 12 luni doar 10 Euro.

De asemenea, cu privire la telefoanele dorite, este bine sa stii ca suma pe care trebuie sa o achiti initial depinde de valoarea abonamentului. Cu cat abonamentul este mai mare, cu atat costul initial al telefonului este mai mic. 

In situatia in care alegi un abonament RED 13, P9 Lite va fi 129 Euro, iar p10 Lite va fi 184 Euro. 

Poti verifica si tu aceste informatii pe site-ul nostru: https://www.vodafone.ro/shop/ultimele-noutati-telefoane-mobile#tab-1 

Multumesc,

Madalina