Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-05-2014
0

Abonament nou

[ Editat ]

Buna ziua, as vrea sa imi fac un abonament la Vodafone si as vrea sa stiu cam cat ma costa, ce garantie imi cere, cati bani....

Este vorba de un abonament de 13 euro cu un telefon Smart 4 mini la 1 euro. Multumesc

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Abonament nou

[ Editat ]

Salutare!

Dupa ce plasezi comanda,daca ti se va cere o plata in avans/garantie ti se va comunica de catre un operator.Oricum,informatia o vei regasi in sumar comanda,in partea de jos a paginii,deasupra butonului Trimite.

Daca vrei sa il iei cu abonamentul Smart 11,telefonul este 34 de euro.Aplici un voucher de 15 euro(codul este in semnatura mea),pretul telefonului scazand la 19 euro.

Bafta cu achizitia.

Vodafone
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-05-2014
0

multumesc pt raspuns, dar as vrea sa fac abonamentul la un magazin Vodafone, scuze nu am precizat de la inceput, se poate afla cu ajutorul CNP-ului? 

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Pentru inceput,nu-ti recomand achizitia din magazin.

La achizitiile online ai 14 zile la dispozitie sa verifici telefonul.Iti vine prin curier in 2-3 zile,transportul fiind gratuit.Daca nu vei fi multumit ,returnezi produsul fara nicio obligatie.

Totusi,daca insisti sa faci achizitia in magazin,acolo si numai acolo ti se va comunica daca ai ceva de plata(plata in avans/garantie).

Vodafone