Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎29-08-2012
0

Abonament standard pe firma

Doresc sa achizitionez un telefon Huawei Mate 20 Pro la un abonament clasic de 29 de euro. As vrea ca abonamentul si factura pt achizitia telefonului sa fie pe firma. Este posibil? Sau pe firma se pot lua doar abonamente business. In cazul acesta, pot beneficia de reducere la telefon?
Moderator
Postări: 80
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Re: Abonament standard pe firma

Buna!

Poti regasi in portofoliul business oferte asemanatoare cu cele de la persoane fizice. Iti recomand sa iei legatura cu noi pentru a gasi impreuna cea mai buna solutie pentru tine. Poti face acest lucru completand urmatorul formular:  https://www.vodafone.ro/business/asistenta/contact/.

Multumesc,

Elena

Începător
0

Am completat formularul de saptamana trecuta. Am discutat si cu colegii de la departamentul business si m-au asigurat ca voi fi contactat pt o oferta. N-am fost sunat nici pana astazi... Exista vreo alta cale prin care sa primesc un raspuns mai rapid? Nu toti ne permitem luxul de a astepta o saptamana sa primim un raspuns. Multumesc!
Moderator
Postări: 616
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Ti-a fost oferit cumva un numar de inregistrare? De pe ce adresa de e-mail ai ales sa ne scrii?

Madalina
Începător
0

Nu mi s-a oferit un numar de inregistrare. In formular am completat adresa laur.serban07@yahoo.com.

Moderator
Postări: 80
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Din pacate nu am gasit formularul completat cu email-ul oferit. In acest caz, te rugam sa ne trimiti un email pe adresa  socialmedia_ro@vodafone.com, noi vom verifica si te vom ajuta cu drag. 

Multumesc,

Elena