Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014
0

Re: Abonamente mincinoase!!!!!!!!!!!

Vad,ca modificati,asa dupa bunul plac,abonamentele clientilor,fara sa fie informati.

Sfătuitor
0

Inainte,sa raspundeti,va rog frumos,sa cititi toate mesajele ce le am scris azi despre acest Easy 5,la sectiunea aceasta si dupa aia,sa veniti cu raspunsuri.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Am citit fiecare mesaj in parte de la bun inceput. Acum este randul meu sa te rog sa citesti postarea mea. Am dorit sa te ajut cu privire la informatiile necesare de pe abonamentul tau. Orice situatie poate fi rezolvata si ne vom asuma raspunderea pentru orice eroare de pe contul tau, insa in acelasi timp, cred ca in acelasi timp este corect sa nu tragem concluzii pripite inainte de a avea toate informatiile necesare. 

Este alegerea ta daca alegi sa postezi pe acest forum pentru a-ti rezolva problema sau pur si simplu pentru activitatea online in sine. 

Multumesc,

Claudiu

Sfătuitor
0

Vezi,daca citesti mesajele,sti sa raspunzi.Nu,ca data tura trecuta.
Highlighted
cnm
Membru
Postări: 49
Înregistrat: ‎06-02-2013

@claudiu. "...sau pentru activitatea online in sine". Adica clientul bate campii? Ma intreb daca "glumele/mistourile astea subtile" sunt conforme cu procedurile VDF si Codul de etica?

Stie Takkar ce glumeti are prin firma?
Sfătuitor
0

cnm,moderatorul mi se pare,ca e cam glumet sau mistocar.Habar nu are,despre ce este subiectul si se apuca,sa raspunda aiurea.M-ai mult,ma incurca raspunsurile primite de la claudiu.
Membru de onoare
0

Salut Alin,

Te-am rugat sa-mi spui despre ce este vorba concret si sa-mi oferi datele contului tau pentru a te putea ajuta. Ce raspuns doresti in afara de acesta? Daca ai, intr-adevar, o situatie de rezolvat, cel mai probabil o sa incerci sa colaborezi din acest punct de vedere pentru a primi suportul necesar. 

Multumesc,

Claudiu

Sfătuitor
0

Am rezolvat problema.O sa primesc un Easy 5 cu 500 minute/sms in retea si 50 minute/sms nationale.Abonamentul o sa-mi vina cu o ajustare!Nu inteleg,de ce nu ati facut de la bun inceput,asa cum trebuie?????????Astept un raspuns!!!!!!!!!!!!

Membru de onoare
0

[ Editat ]

Salut,

Nu am facut acest lucru de la bun inceput pentru ca nu ai avut buna-vointa sa imi oferi un mesaj privat cu relatarea exacta a situatiei, intr-un mod corect, atasand numarul tau de telefon. Din pacate, nu am posibilitatea sa deduc numerele de telefon ale clientilor. Am nevoie sa pot comunica cu acestia si speranta ca ma pot ajuta cu minimum de informatii necesare, pentru ca, in final, sa ii ajut in rezolvarea situatiilor prezentate. 

Ma bucur ca ti-ai rezolvat solicitarea, indiferent de canalul folosit pentru comunicare. 

Multumesc,

Claudiu

Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎03-04-2014

Rectifica te rog acele cuvinte ironice ""isi respecta cu sfintenie clientii"' cauta sesizariile, reclamatiile,toate apelurile telefonice la cel mai inteligent departament existent (exceptie facand cativa angajati) restul voi stiti dupa unde i-ati selectat. Consulta arhiva mea ca si abonat si dupa mai vorbeste frumos in numele Vodafone. Nici o.problema n-a facut domnul sesizare la ANPC dar eu completez dosarul cu cele.necasare fiind spre depundere in data de 15.05.2014. Daca aveti impresia ca toti sunt prosti si chiar va puteti bate joc la infinit va inselati amarnic.