Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎08-05-2012
0

Abonamente noi

As vrea sa stiu daca pana la inceputul lui iunie vor aparea oferte noi de abonamente.

Va multumesc

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Abonamente noi

Buna ptcptc.

Promotia actuala este valabila pana pe data de 20 mai. Ramai alaturi de noi si daca vom lansa un alt pachet de abonamente esti primul care afla noutatile.

Multumesc,

Ramona

Începător
0

Astazi este 21, unde este oferta?

Membru de onoare
Postări: 1.749

Buna ptcptc,

Promotia actuala s-a prelungit pana pe data de 31.05.2012.  Ramai alaturi de noi pentru a fi primul care afla noutatile.

Multumesc,

Irina.

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Sa vedem ce va fi maine... Emoticon care face cu ochiul

Începător
0

Eu cred ca o sa mai amane, ca nu si-au facut numarul de vanzari la MEGA

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Portofoliul precedent de abonamente si oferte (atat pentru portare, cat si pentru prelungirea unui abonament existent, a fost prelungit pana in data de 1 Iulie.

Acest fapt nu are nicio legatura cu numarul de vanzari al abonamentelor Mega.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-05-2012
0

Abonamente noi

Buna ziua.Am vrut sa fac sa fac rezervare la noul tel samsung galaxy s3 cu abonament  mega 25 de 37 euro.Toate bune si frumoase,am fost sunat de o operatoare care m-a anuntat ca trebuie sa platesc pe langa pretul telefonului de aprox 1250 ron si o garantie de 700 ron!!!! deoarece nu am istoric la vodafone,ceea ce ar fi facut sa platesc aprox 2000ron cand pretul tel era de 2750 ron.Cea ce mi se pare aberant.Am vrut sa iau acest telefon de la vodafone deoarece erau singurii care aveau versiunea de 32gb.Mi se pare aberant dupa ce ca doar in romania ,nemaispunand care este nivelul nostru de trai,in alte tari mult mai dezvoltate ca Anglia,Spania,Franta,Italia la abonamente de peste 30-40 euro telefoanele sunt gratuite,telefoanele find oferite ca un bonus noilor abonati,la noi mai suntem si taxati cu garantii aberante.La noi in tara abonamente ar trebui facute doar de societatile comerciale care se scad cu ele,dar ca persoana fizica la cartelele pre pay ai mai multe minute la preturi mult mai mici.DECI NU SE MERITA.MAI BINE PTR CEI CARE VOR SA IA UN TEL MAI PERFOMANT EXISTA POSIBILITATEA IN MAG SA CUMPERE IN 12 RATE EGALE FARA DOBANDA .ADICA LA UN GALAXY S3 DE 2750 IN LOC SA PLATESTI 2000 RON TEL SI GARANTIA PLUS UN ABONAMENT DE 37 EURO PE LUNA TIMP DE 24 DE LUNI ADICA 888 EURO!!!!pe cand in rate platesti 230 lei timp de 12 luni,adica cu bani pe care trebuie sai platesti pe telefon si pe garantie platesti ratele timp de 8 luni si jumatate.POATE O SA SE DESTEPTE SI ROMANII ODATA SI NU O SA MAI FIE JECMANITI DE FIRMELE DE TELEFONIE CARE FAC PROFITURI URIASE PE SPATELE ROMANILOR.VA UREZ MINTE MULTA.SPER SA FIU CONTATACT DE UN ANGAJAT AL VODAFONE CARE SA-MI DEMONSTREZE CONTRARIU........CEEA CE NU CRED...

Membru de onoare
Postări: 1.749
0

Buna ovy7373 si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Solicitarea unei garantii este normala in conditiile in care nu avem un istoric al platilor la dispozitie. Valoarea ei se calculeaza in functie de pretul abonamentului si al aparatului ales. Suma respectiva se inapoiaza clientului dupa minim 6 luni in retea.

Mai multe detalii gasesti aici.

Multumesc,

Irina. 

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Toti noii abonati trebuie sa depuna aceasta garantie?