Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎12-04-2013
0

Abonamente

Buna,am incercat sa iau legatura cu cineva de la Fidelizare,(inainte de Craciun),avand in vedere ca aveam trei abonamente la vodafone si mi sa oferit o varianta mai proasta decat aveam pana atunci...,fiul meu are o varianta la 6 E,varianta care am vazut-o si in spoturile publicitare TV. Am incercat sa obtin si eu acea varianta insa -telefonic-am fost instiintat ca nu exista varianta mai mica de 8 E...eu avand pana atunci varianta de 7 E (1000 min nat,6,5GB net,nelimitat in Vodafone,150 min. internationale mobil,2,4 GB in Roaming...). Am facut cerere de portare in Telecom -fara sa ma intrebe cineva de ce vreau sa plec din vodafone-,unde am nelimitat national,nelimitat net la viteza 4G (nu ca as avea nevoie de atata internet),fara perioada contractuala, nu am folosit nici jumatate din serviciile avute. As fi ramas in Vodafone-avand cele trei abonamente de vreo 15 ani- ,dar se pare ca nu aveti nevoie de abonamentele mele... o sa iau si baiatul si multe alte rude si prieteni,cu mine in Telecom, la noi functioneaza foarte bine,au semnal chiar mai bun ca si Vodafone (unde stau eu). Pacat,a fost o relatie placuta pana acum. Cu stima Dorel Culda