Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Re: Amanare plata

[ Editat ]

Buna pavel_radu64 si bine ai venit in comunitate!

Pentru aceasta solicitare poti apela *224 si alegi Ramura 3> Amanare plata sau te pot ajuta eu.

Ca sa pot realiza amanarea, te rog, sa-mi lasi numarul de telefon in cauza, sa-mi mentionezi numarul de zile dorite si sa-mi confirmi cateva date ale acestuia ( de ex: numele titularului, data si adresa de facturare etc. ). 

Pentru a pastra aceste date confidentiale, am rugamintea sa mi le transmiti printr-un mesaj privat.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎15-12-2012
0

Buna ziua, as dori sa fac si eu o amanare de plata a facturii. Sunt plecat din tara, am activat direct debit si se pare ca nu am lasat suma suficienta in cont. Se poate sa ma ajutati?

Cu Stima

Mihai

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna Mihai si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, in privat numarul in cauza, mentioneaza cate zile ai nevoie de amanare si te voi ajuta eu.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎08-02-2014
0

Acesta este numarul la care vreau sa fac o amanare de plate de 10 zille daca se poate

Multumesc Petru D

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎08-02-2014
0

Ma ajuta cineva cu aceasta problema...?
Highlighted
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013
0

Bine ai venit pe forum!

Am redirectionat cererea catre echipa implicata.

In cazul in care va fi acceptat termenul, vei primi un mesaj de confirmare, in caz contrar, vei primi un apel din partea colegilor in decursul zilei de luni pentru a stabili o alta data.

Daca doresti, poti inregistra chiar tu o amanare, prin apel gratuit la *224.

Multumesc,

Georgiana