Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎15-09-2012
0

Amanare plata

Buna ziua!

As dori sa fac si eu o amanare de plata. Cum procedez?

Multumesc!

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Amanare plata

Salut,

Poti face o amanare de plata apeland *224. 

Daca doresti, te pot ajuta si eu. Am nevoie de numarul tau de telefon si perioada pe care doresti amanarea. 

Astept aceste detalii, prin mesaj privat. 

Multumesc,

Claudiu

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Se poate si asa ceva?
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

@feribalint a scris:
Se poate si asa ceva?

Te referi la posibilitatea de a inregistra o amanare de plata prin interventia moderatorilor?

Sigur ca se poate.Ce fac cei de la *222,este cu putinta si pe forum.  Emoticon fericitDeja exista un istoric in sensul acesta.

Ionut

Vodafone
Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Inca nu am nevoie de amanare Emoticon fericit

Doar m-am mirat ca exista si asa ceva.

Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎02-04-2013
0

Buna ziua,am sunat si eu la *224 sa fac o amanare de plata , dar la sfarsit mi s-a spus cam asa ' momentan serviciul solicitat nu este disponilibil' . Ce inseamna asta , ca nu pot face o amanare ?
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012
0

Salut james07,

Te rog sa imi lasi intr-un mesaj privat numarul tau de telefon si data pana la care doresti inregistrarea amanarii de plata astfel incat sa pot efectua verificarile necesare.

Pentru a trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

Multumesc,

Cristina

Începător
0

nu dau numarul meu oricarei persoane de pe forum, pentru ca este unul personal si nu vreau sa ma trezesc cu apeluri cu numere ascunse.
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Cristina are statut de moderator (poti observa acest lucru citind informatiile de langa poza ei). 

Moderator = reprezentant online al companiei Vodafone, ceea ce inseamna ca iti ofera suportul pentru situatiile tale. 

Claudiu

Începător
0

@Claudiu , sa inteleg ca si dumneavoastra sunteti moderator ??

Am citit regulamentul inainte sa-mi creez un cont, pentru ca asa fac mereu. Stiti ce spune ?? 

Recomandări;

Nu postaţi date personale, inclusiv, printre altele, informaţii despre contul dumneavoastră de telefon mobil, pe Forumul Vodafone. Vodafone nu vă va solicita niciodată detaliile de contact personale sau informaţii despre contul dumneavoastră, prin intermediul Forumului Vodafone. Dacă aveţi întrebări despre contul dumneavoastră de telefonie mobilă Vodafone, care necesită dezvăluirea de date cu caracter personal sau date de cont, vă rugăm să contactaţi serviciile noastre de Relații cu Clienţii, pe calea obișnuită. Pentru a afla cum ne puteți contacta, vizitați www.vodafone.ro. și  accesând butonul  "Contact"'.

Utilizarea Forumului Vodafone

Forumul Vodafone vă pune la dispoziţie un forum de discuţii privind terminalul dumneavoastră mobil şi serviciile conexe, precum şi alte chestiuni în afara acestui subiect, în secţiunea relevantă de pe forum. Deoarece echipa Forumului Vodafone nu vizualizează detaliile contului dumneavoastră de telefonie mobilă, forumul nu este locul potrivit pentru întrebări referitoare la cont. Dacă aveţi nevoie de ajutor sau aveţi întrebări specifice sau observaţii cu privire la contul dumneavoastră, vă rugam să contactaţi serviciul nostru Relații Clienţi, pe calea obişnuită.

Daca Cristina are statut de moderator nu trebuie sa abuzeze de aceasta functie.