Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎10-10-2012
0

Re: Are vreo logica compania VDF?

Ca voi fi contactat...probabil ca da....partea cu "in curs de rezolvare"....sa nu exageram....!

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-09-2012
0

Si eu astept sa fiu contactat de 48h, lipsa totala de profesionalism.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna florinvfd,

Imi pare rau pentru situatia intampinata. Am urgentat solicitarea catre departamentul vizat.

Multumesc,
Alexandra

Membru
Postări: 33
Înregistrat: ‎14-04-2013
0

Am si eu o cartela reincarcabila pe Cosmote si regret enorm ca nu am ales sa-mi fac abonament tot la ei. Netul e fff.bun, semnalul deasemenea, pe cand vdf....e praf, plus ca, m-am "vaitat" la ei de luni de zile si intr-un final mi-au spus ca pana la sfarsitul lunii martie (2014)  vor remedia problema tehnica etc., dar daca o sa vad ca nnu se tin de cuvant o sa-mi reziliez contractul. E aiurea sa platesc 29 de euro cu tot cu TVA, pt. convorbiri intrerupte sau ca sa citesc "numai apeluri de urgenta". Sigur ca, exista si alternativa sa merg cativa metri de bloc ca sa vorbesc, abia astept, mai ales iarna pe ger si printre nameti.

Membru
0

Sau cate oferte scoase de la naftalina, doar ca sa ramai agatat de ei. 

Membru
0

Doamneee ce raspuns!!! Am obosit citindu-l. Iar dv.cred ca o sa obvositi asteptand solutionarea. Facand un spirit de gluma, permiteti-mi va rog sa va intreb, chiar mai credeti in Vodafone si in Mos Craciun?

Membru
0

Cititi

"Legea 161/2010 pentru modificarea art. 84 din Legea nr. 296/2004 privind Codul consumului si a Legii nr. 193/2000 privind clauzele abuzive din contractele incheiate intre comercianti si consumatori"

NU AU VOIE  SA APLICE TAXA DE REZILIERE. Credeti-ma, stiu ce zic, si eu am probleme cu VDF si am apelat la un avocat, care mi-a explicat multe lucruri.

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-09-2012
0

Dupa ce am fost contactat de reprezentantul Vodafone am decis sa ma portez. Nu stia clar nici ce extraoptiuni aveam pe abonament, iar atitudinea a lasat de dorit, a fost ceva de genul atat va pot oferi, daca vreti..bine, daca nu..nu.

Compania poate are logica, dar UNII angajati nu au ce cauta acolo.