Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎19-09-2015
0

Bonus Net Nelimitat

Am primit urmatorul mesaj:Ai net nelimitat sa stai aproape de prietenii tai! Activeaza zilnic bonusul Net Nelimitat(1 zi) prin SMS gratuit la 2717, cu textul NET, pana pe 14.10.2015. Supernet 4G. Oricand conteaza.
Vreau mai multe detalii,nu vreau sa ma trezesc cu cost suplimentar enorm.
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: Bonus Net Nelimitat

Salutare.

Beneficiezi in fiecare zi de net nelimitat trimitand SMS gratuit la 2717cu textul NET.

Dupa trimiterea SMS-ului poti verifica in contul MyVodafone la seviciile mele - extraoptiuni unde iti va aparea Extraoptiunea Bonus Net Nelimitat (1 zi) cu cost 0.

P.S. SMS-ul trebuie trimis in fiecare zi pentru a bneficia de netul nelimitat pana pe 14.10.2015

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Nu faci cost suplimentar,daca vei activa bonusul.Noi il folosim deja. Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎19-09-2015
0

Se poate face si hotspot?
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Salutare.
Da, poti face si hotspot fara probleme.
____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Highlighted
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

mie mi s-a intamplat ceva ciudat astazi.

am dat sms la 2717 si am primit confirmarea ca s-a activat optiunea de net nelimitat. dupa aceea, am intrat pe net si m-am uitat la un stream.

cu toate astea, cand am verificat la 5 ore distanta pe cont, am observat ca am consumat din abonament in jur de 300 MB.

exista vreo diferenta de timp din momentul in care primesc sms-ul si activarea bonusului?

mentioinez ca am primit ambele sms-uri, si cel cu "se activeaza" si cel cu "activarea pana la ora 23:59".

multumesc,

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎11-03-2015
0

Salut dd2music!

Pentru a primi informatiile necesare cu privire la situatia intampinata, te rog sa accesezi site-ul Vodafone si sa selectezi optiunea de a intra in legatura cu un operator, prin serviciul Chat online.

Untitled.png

Multumesc,

Andrei