Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
De-al casei
Postări: 94
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

Re: CE PARERE AVETI DESPRE FACILITATILE OFERITE DE VODAFONE LA ABONAMENTE ?

daca compania vodafone nu mi dezactiveaza in cel mai scurt timp minutele oferite cadou cu oczia zilei de nastere 30 de minute!!! care sunt aceleasi de 7 ani eu unul le blochez simurile si le expediez la bucuresti pe toate 4

nu vreau sa ma umiliteasca vodafone cu 30 de minute cand la cartele da 3000 de minute

deci uitati aici beneficii http://www.orange.ro/thank-you/hello/

atata timp cat compania vodafone ma umilieste in fiecare luna eu ma pot lipsi de toate beneficiile programului de loialitate umilinta in fiecare luna

sa va spalati cu el pe cap aia nu e loializare sa mi dai la factrui de 280 de lei in 3-4 luni de zile 123 de puncte

sa si le bage marketingul in dos acele minute

deci in cel mai scurt de pe toate nr mele de telefon sa dispare minutele cadou 30 

sa va spalati cu ele pe cap,decat umilit mai bine cu capul sus

sa va fie rusine nu degeaba ati pierdut 2 milioane de clienti in nici 2 ani

de indiferenta totala,la mai mare !

Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Cred ca exagerezi cu reactia si cu limbajul utilizat! Nu cred ca ai ramas in cele 30 min de ziua ta, si esti trist ca nu ai primit mai multe. Din cate remarc, la orange primesti intre 10 si 40 min nationale aniversare (in functie de abonament) si minute nationale adaugate la abonament in functie de vechime.

Asta nu inseamna ca nu ar fi dragut daca si Vodafone ar oferi (din nou) minute in plus la abonament in functie de vechimea in retea. Nu cred ca voi alege operatorul de telefonie mobila in functie doar de acest criteriu. Mai ales ca la abonamente pot avea suficiente minute la un pret acceptabil. Din reactia ta cred ca ai un abonament de valoare mica si atunci iti recomand urmatorul link http://www.orange.ro/thank-you/minute-pentru-abonamentul-delfin-ro.html . Nu as schimba reteaua doar pentru atat.

Nu vreau sa te superi pe mine (si eu am avut problemele si supararile mele cu vodafone si probabil urmeaza si altele) dar daca m-as simti la fel ca tine as trece in alta retea sau la cartela fara asemenea comentarii. Oricum nu vei primi mai multe minute sau altceva.

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎06-02-2012
0

ai dreptate

ani de zile platica dar te inseli undeva...

Emoticon care face cu ochiul

"Mi se pare mie sau ei s-au obisnuit cu ideea ca noi cei cu abonamente de ani de zile nu putem rezilia contractu ? "

se rezolvaaaa

numai ca trebuie sa ai rabdare sa se apropie scadenta........Emoticon fericit))))

portabilitate,bagajele si roiul la altii

hi hi

si asta stiu si ei

pentru ca ,cu cateva lini inainte sa expire,incep sa sune alde nenea de la relatii cu clientii cu sacul cu oferte

dar cred ca stii si tu asta

stii...cateodata e si lupul mancat de oaie(mai ales atunci cand apar si alti operatori pe piata)

De-al casei
Postări: 94
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

vreau sa discut acum despre abonamentul AVANTAJ ?!? eu l as numi DEZAVANTAJ

dupa ce ca platesc cu 3 euro fara tva 25 sau 35 de minute in retea 

compania vodafone chiar pe acest nr nu mi a oferit cele 30 de minute in retea

acel abon il foloseste veriosara mea de 14 ani si ma rog poate i ar fi trebuie 

dupa mine fac ceva pe cele 30 de minute ale lor 

dar sa platesc ca boul timp de 2 ani pt 25 de minute in retea abia astept luna august sa il fac cartela 

unde cu 5 euro ai 3000 de min si 75 de nationale

nu se poate asa ceva sa ii dai idiotului de client 35 de minute cu 3 euro,mi au mai dat 10 dupa ce le am milogit,recunosc si pe alea 

pt ca asa cum ziceam in posturile anterioare compania vodafone nu mai da minute pt vechime la noile abonamente

pot sa va zic ca nu am retinere ca dupa acest post de mai sus mi s a oferit pe privat 20 minute nationale pe fiecare din cele 3 nr in afara de cel avantaj pe viata ca si fidelizare doar ca vodafone sa imi arate mie cat de recunsoactor imi este pt cei peste 5000 de lei bagati in conturlile lor dupa 2 ani de zile

iar tipa care m a sunat era dispusa sa imi ofere si convorbiri nelimitate cu un nr vodafone

i am spus sincer ca nu am nevoie si cu cele 20 de minute daca mi le ofera bine daca nu chiar nu ma intereseaza 20 de minute care 100% vor fi puse primele in ordinea de consum si vor fi exact PRAF IN OCHI 

am 11 ani de cand sunt pe abonament si nu ma entuziasmeaza cu orice oferta ridicola

daca cotizam 5000 de lei la orange cu siguranta aveam mult mai mult

asta e ,Esti in cea mai tare retea ! sincer nu mi tine de cald sloganul lor cu nimic atata timp cat compania Vodafone isi goneste clientii unul cate unul ,pariez cu oricine de aici ca pana la 31 decembrie Vodafone o sa fie pe locul 3 dupa Orange si Cosmote 

Highlighted
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna connex.

"compania vodafone chiar pe acest nr nu mi a oferit cele 30 de minute in retea" 

Daca te referi la minutele pentru ziua ta de nastere acestea, in cazul abonamentelor Vodafone Avantaj, se acorda in ziua ta de nastere. Celelalte abonamente le primeste in data de facturare anterioara acesteia.

Multumesc,

Ramona