Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎19-04-2012
0

Cand expira?

Salut, 

M-am uitat pe site, am vazut un telefon interesant si eram curios sa vad cat costa. Mi-a aparut mesajul "Pentru 72XXXXX nu poti prelungi sau schimba abonamentul curent." 

Din cate tin eu minte, acum aproximativ 11 luni mi-am prelungit abonamentul, prin telefon. Cand am fost intrebat pentru cat timp vreau sa-l prelungesc, am spus un an. Bineinteles ca acasa nu am mai primit niciun act dupa aceasta discutie.

Cum stiu cand imi expira abonamentul, eu stiind ca mai am o luna. Sper ca nu un an si o luna, ca ar fi o magarie.

Multumesc. 

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Cand expira?

[ Editat ]

Salut !

Un moderator iti va solicita numarul de telefon  in cauza, prin mesaj privat ,pentru a face verificari amanuntite asupra contului tau.In felul acesta ti se va oferi informatia

Ionut

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

[ Editat ]

In primul rand , salut si bun venit pe forumul Vodafone!

Referitor la ceea ce ai scris, o alta varianta este sa suni la * 222 si sa ceri aceasta informatie.

In mod logic, de-ai mai fi avut o luna de contract, ai fi putut sa comanzi fara probleme.

Cu 3 luni inainte de expirare iti este permis.

Succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎19-04-2012
0

Cred ca discutia telefonica se inregistreaza si tine locul unei semnaturi. Ar fi o problema ca acum un an am primit un telefon gratuit dupa ce am schimbat abonamentul de la 7-8 euro la 12. Acum as vrea unul de 15 si sa achit si o suma pentru telefon. 

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

evident, totul este inregistrat.

Moderatorul,  ce va intra il legatura cu tine, te va lamuri cu siguranta asupra tuturor neclaritatilor tale

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna semaca,

Lasa-mi, te rog, intr-un mesaj privat, numarul tau de telefon pentru a efectua verificarile necesare. Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.
 Alina-Elena PM.JPG

Multumesc,
Alina
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-03-2013
0

buna seara! cum va pot lasa si eu un mesaj privat cu numarul de telefon ca sa imi spuneti va rog frumos cand pot lua un telefon prin prelungirea abonamentului?va multumesc

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Buna maria111 si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Programul moderatorilor este in fiecare zi,intre orele 08:00-22:00.

Maine dimineata un moderator ,care va fi de serviciu,iti va solicita numarul prin mesaj privat,pentru a te ajuta cu solicitarea ta.

Modalitatea de a trimite mesaj privat este descrisa de moderatoarea Alina-Elena in postarea de mai sus.

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna maria111 si bine ai venit in comunitate!

Ai un mesaj privat de la mine. Astept raspunsul tau pentru a te putea ajuta cu informatiile solicitate.

Mesajele private se gasesc la sectiunea Profilul meu, asa cum se vede in imaginea atasata.

Cum vad mesajele private.jpg

Multumesc,
Irina

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎29-08-2012
0

Acelasi lucru ma intereseaza si pe mine... cand imi expira abonamentul? Multumesc!