Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-02-2012

Ce alegem cartela sau abonament?

Ofertele operatorilor de telefonie mobila sunt din ce in ce mai diverse.Anul acesta mi au atras atentia cartelele de la Vodafone si ma gandesc sa renunt la abonament....Voi ce preferati cartela sau abonamentul si de ce?Va multumesc.

Nou venit
Postări: 1

Re: Ce alegem cartela sau abonament?

si eu ma gandesc serios sa trec la cartela....E mai convenabil...cu 5 euro vorbesti pe "saturate" Emoticon fericit)

Nou venit

Prefer cartela cat am ata vorbesc Pisică tristă

Vizitator
Înregistrat: ‎31-01-2012

Eu am abonament dar nu am la fel de multe minute ca la cartela.Astept sa se termine abonamentul ca sa trec pe cartele.Si ma costa la fel dar la cartela o sa am mai multe minute nu cat am acum 400 minute si o sa am si sms gratis nu ca acum cand nu am nici un sms gratis.

Vizitator
Postări: 4

Parerea mea...mi se pare incredibil ca abonamentele sa fie mai putin avantajoase decat cartelele
Nu-mi pot explica asta!
Nou venit

este foarte bun abonamentul in fiecare an am cate o nou oferta si sunt foarte incantata si de telefoane. Bravo vodafon tine-o tot asa

VFN
Vizitator
Postări: 6

nu imi explic de ce promoveaza mai mult cartela preplatita decat un abonament,

abonamentele sunt surse sigure de venit pe cand cartlele preplatite..NU.

o fi ceva legat de legislatie,contabilitate, nu stiu..

Nou venit
Înregistrat: ‎06-02-2012

eu am abonament la Vodafone de vreo 8 ani si in timp am beneficiat de multe oferte avantajoase (mi-am cumparat de exemplu diverse telefoane) pentru ca am abonament.Imi place sa pot vorbi in permanenta la telefo fara grija ca mi se termina minutele sau creditul plusc ca am activata si o extraoptiune de voce asa ca am un abonament destul de avantajos. Deci eu optez pentru abonament!

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎17-01-2012

Clar abonament!Chiar daca la cartela sunt 3000 de minute eu tot maxim 400-500 vorbesc pe luna..maxim...deci ptr ce sa mi iau 3000?Numai ca sa zic ca am?...

Vizitator
Postări: 7

eu cred ca cartela este mai avantajoasa,adika incarci 5 euro bagi o extraoptiune de rupe si o ai o luna,pai abonament de 5 euro nici nu mai exista,deci....