Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎04-09-2012
0

Comanda online

Salut,

Am facut o comanda pe 2 septembrie pentru un telefon impreuna cu un abonament mega online 12. Am folosit formularul de contact pentru a intreba de starea comenzii, iar o domnisoara mi-a raspuns ca trebuie sa sun la *202 si ca trebuie sa dau un avans de 200 de lei. Nu stiu exact din ce motiv nu merge sa sun la *202 . Imi poate spune cineva catre ce cont sa trimit  avansul sau alte detalii care m-ar putea ajuta?

Numarul comenzii este VDFRO204550363.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Comanda online

Buna 0720876817 si bine ai venit pe forum!

In momentul de fata facem verificarile necesare privind aceasta situatie. Vom reveni cu mai multe detalii.

Multumesc,

Irina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎06-08-2013
0

Am comandat de pe vodafone.ro un telefon, si mi s-a spus cand am trimis comanda ca o sa fiu contatat telefonic in 24 ore pentru confirmare.  A trecut o saptamana de atunci si nu am mai fost contactat si nici nu am primit comanda.

Ce fac in aceasta situatie ?

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna alexandrescu69,

Lasa-mi mesaj privat cu numarul pe care ai contul de MyVodafone creat si te voi ajuta eu cu verificarile necesare.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta