Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 30
Înregistrat: ‎24-07-2012
0
Soluţie acceptată

Confirmare plata abonament date

[ Editat ]

Va rog daca se poate un moderator sa imi confirme plata la un abonament de date vodafone.Plata a fost facuta prin pay point azi dimineata la ora 9:33 si inca nu am primit confirmare pe factura scrie Tranzactie Reusita plata va fi confirmata automat la vodafone in cateva ore.

Scriu si numarul cartelei de date cenzurati  va rog dupa daca e vreo problema:073XXXXXXX

Multumesc.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: Confirmare plata abonament date

Buna ady000,

Pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare, te rog sa-mi confirmi cateva date, intr-un mesaj privat:

-data de nastere;

-suma platita.

Multumesc,

Roberta

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-12-2012
0

salut am platit factura la telefon de 3 zile si inca nu mi.au dat drumul la semnal.ma puteti ajuta.astept mesaj

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Inteleg ca pana in prezent nu s-a efectuat o confirmare de plata. 

Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul de abonament si voi face eu verificarile necesare. 

Claudiu

Vizitator
Înregistrat: ‎16-02-2013
0

[ Editat ]

Salut am platit si eu azi si inca nu mi s-a confirmat plata. numarul 072XXXXXXX. suma platita 60RON.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna ryd3r4ever si bine ai venit pe forum!

Astept raspuns la mesajul pe care ti l-am dat, pentru a te putea ajuta.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceast posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Înregistrat: ‎21-04-2012
0

cod client 232507857

Am platit factura on-line si cand am vrut sa confirm telefonic plata, nu mi s-a acceptat codul de tranzactie ;i mi s-a cerut codul bonului fiscal. Am fost nevoita sa merg la un magazin Vodafone pentru a rezolva problema. Anexez un printsceen dupa mailul care confirma efectuarea platii.

Highlighted
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

@iogamac a scris:

cod client 232507857

Am platit factura on-line si cand am vrut sa confirm telefonic plata, nu mi s-a acceptat codul de tranzactie ;i mi s-a cerut codul bonului fiscal. Am fost nevoita sa merg la un magazin Vodafone pentru a rezolva problema. Anexez un printsceen dupa mailul care confirma efectuarea platii.

Buna,

Aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/factura-si-plata/plata-facturii/cum-pot-face-o-confirmare... gasesti modalitatile de confirmare a platii.

Multumesc.