Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎23-12-2013
0

Contract prelungit fara acordul meu

In urma unei discutii telefonice cu un reprezentat Vodafone mi sa ofertat un contract cu prelungire de abonament, l-am rugat sa imi trimita pe mail sa il pot citi si sa imi dau acordul daca il prelungesc sau nu, la cateva minute dupa ce sa incheiat convorbirea primesc mailul cu contractul si un SMS in care mi se aducea la cunostinta ca din data in care se emite factura eu trec la noul abonament, am citit contractul si am raspuns ca nu sunt de acord cu noul abonament, am si sunat la relatii cu clientii discutand cu un operator, spunandu-i sa ia legatuta cu cine ma sunat sa nu imi modifice abonamentul, vorbe in vant, la data facturarii primesc sms ca abonamentul meu este modificat si am trecut la noul contract, de citeva zile tot sun, vorbesc cu cel ce mi-a facut oferta, si nu se rezolva nimic ca eu sa revin la vechiul abonament, ce e asa de greu sa se rezolve o greseala, sau trebuie sa ajung prin instanta sau la protectia consumatorului???

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Contract prelungit fara acordul meu

Ne pare tare rau sa aflam ca inca nu ai rezolvat, evali-daniel. Pentru asistenta in problema enuntata mai sus poti completa formularul de aici sau sa ne lasi un mesaj privat pe pagina de Facebook a Vodafone Romania cu numarul tau si mai multe detalii.

Tudor

Vodafone
Vizitator
0

Problema nu este rezolvata, am promisiuni dar nu imi da nimeni amanunte cum se rezolva.

Moderator
Postări: 62
Înregistrat: ‎18-06-2018
0

evali-daniel, te rugam sa ne spui daca ai completat formularul de asistenta trimis de colegul meu in mesajul anterior.

Roxana

Vizitator
0

Da, l-am completat, am primit o notificare precum ca, de la data urmatoarei facturi trec la vechiul abonament.

Moderator
Postări: 62
Înregistrat: ‎18-06-2018
0

Iti multumim ca ne-ai raspuns mesajului!

O zi frumoasa,

Roxana