Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎23-08-2013
0

Contract reziliat, mai am de platit ceva. Cum aflu cat?

Salut,

Am reziliat contractul cu Vodafone acum cateva luni (transfer la cartela preplatita) si am platit ultima factura dar acum am primit un SMS spunandu-mi ca mai am ceva de plata. Nu stiu cat pentru ca SMS-ul ma instruieste sa intru in MyVodafone si sa verific dar in MyVodafone nu vad o posibilitate de a gasi aceasta ultima factura/suma de plata.

Cum pot afla cat am de plata?

Mersi, 

Cezar. 

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: Contract reziliat, mai am de platit ceva. Cum aflu cat?

@icezar a scris:

Salut,

Am reziliat contractul cu Vodafone acum cateva luni (transfer la cartela preplatita) si am platit ultima factura dar acum am primit un SMS spunandu-mi ca mai am ceva de plata. Nu stiu cat pentru ca SMS-ul ma instruieste sa intru in MyVodafone si sa verific dar in MyVodafone nu vad o posibilitate de a gasi aceasta ultima factura/suma de plata.

Cum pot afla cat am de plata?

Mersi, 

Cezar. 

Buna,

In vederea rezolvarii acestei solicitari este necesar sa ne contactezi prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm .

Multumesc!

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎23-08-2013
0

Re: Contract reziliat, mai am de platit ceva. Cum aflu cat?

[ Editat ]

OK... facturi in plic nu mai primesc de foarte mult timp deoarece, chipurile, mi s-a activat factura electronica.

Niciodată nu am primit o factura pe email sau vreo notificare.

După ce am trecut la cartela preplătită, opțiunea de a accesa facturile in MyVodafone nu mai exista ceea ce înseamnă ca nu pot vedea detaliile ultimei facturi.

Bineînțeles, Vodafone mai degrabă a implicat Coface in recuperarea sumei de 60 RON decât sa trimită o nenorocita de factura in plic.

Pai așa ma?? Eu va dau câte 300-400-500 RON pe luna și voi credeți ca nu sunt in stare sau nu vreau sa plătesc 60??? Credeți ca eu am timp și chef sa stau la discuții cu firme de recuperare??? Ce fel de proceduri aveți ma? Ce standarde folosiți ma sa întocmiți procesele si procedurile alea? Cine va da ma rapoarte despre satisfacția clienților??? Mama omida cu globu de cristal? Lumea pleacă de la voi ca trăiți in ere preistorice unde Țăranu roman e sclav la boier.

Când s-or trezi mai mulți romanii o sa rămâneți cu un pumn de clienți ca așa meritați.

Peace.