Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎03-04-2014
0

Cost suplimentar eronat

Buna ziua. Va rog sa rezolvati problema care apare lunar de a factura convorbiri ce se incadreaza in cele din abonament. De cateva ori am primit intelegere si au fost stornate, dar astazi a trebuit sa explic altcuiva eroare pe care o faceti in fiecare luna. Nu pot cere in fiecare luna si sa vorbesc cu altcineva sa rezolvati eroarea pe care o faceti luna de luna. Tot incerc acest lucru pe cale amiabila, dar rabdarea mea a ajuns la final.

Va multumesc

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Cost suplimentar eronat

@adrian_leat a scris:

Buna ziua. Va rog sa rezolvati problema care apare lunar de a factura convorbiri ce se incadreaza in cele din abonament. De cateva ori am primit intelegere si au fost stornate, dar astazi a trebuit sa explic altcuiva eroare pe care o faceti in fiecare luna. Nu pot cere in fiecare luna si sa vorbesc cu altcineva sa rezolvati eroarea pe care o faceti luna de luna. Tot incerc acest lucru pe cale amiabila, dar rabdarea mea a ajuns la final.

Va multumesc

Buna, Adrian!

In vederea clarificarii acestei situatii, te rog sa accesezi chat-ul Vodafone. Fereastra de chat o vei gasi pe orice pagina a site-ului nostru. Vei fi preluat in cel mai scurt timp posibil.

Chat.jpg

Multumesc!