Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator
Postări: 68
Înregistrat: ‎14-12-2012
0

Datele de facturare si abonament online

1.  Care sunt datele de facturare stabilite de vodafone gen 8 la inceputul lunii si 25 la sfarsitul lunii,nu stiu daca acestea chiar sunt la dvs.

2.  Cum pot contracta online un abonament RED,de ce acte este nevoie si cat dureaza livrarea.

3.  Cat platesc pe prima factura daca activez online un abonament RED 29 fara telefon la data de activare stabilita de vodafone?

Astept raspunsurile dvs.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Datele de facturare si abonament online

[ Editat ]

1 Am intalnit la unele persoane data de facturare pe 14 a fiecarei luni.Eu am avut pe 20 .Acum am pe 27 a fiecarei luni.Oricum,ulterior poti solicita  care sa-ti fie data de facturare.

2.Poti face comanda online de un abonament RED de aici,ti se va solicita actul de identitate la primirea coletului.Livrarea se va efectua in 2 zile pentru  Bucuresti sau in tara in 3 zile lucratoare.

Mai multe detalii in  termenii şi condiţiile magazinului online si cu   termenii şi condiţiile generale

3  Vei plati abonamentul corespunzator numarului de zile din momentul activarii pana la prima data de facturare+ o luna in avans.

Vodafone
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Re: Datele de facturare si abonament online

Salutare tuturor!

Iti multumesc Ionut pentru raspuns.

Revin cu o completare mica privind punctul 1.

Datele de facturare disponibile sunt 6, 8,14, 17, 20, 23 sau 27 ale lunii; exista unii clienti care au datele 2 si 10, dar, din cauza unui numar mare de facturi ce trebuie sa fie emise, acele zile nu mai sunt disponibile.

Multumesc,

Georgiana