Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-07-2019
0

De ce nu am semnal?

Altii au ajuns pe Luna, acum se indreapta spre Marte, dar noi nu putem vorbi dintr-un sat in altul sau de la tara la oras sau invers, ca la tara nu avem semnal. Fac solicitari de acum 22 de ani de cand era Conex-ul si situatia a ramas la fel. Stiu: imi spuneti sa sun la relatii cu clienti dar va rog sa ma credeti am sunat de foarte multe ori, mi s-a spus ca momentan nu sunt prevazute lucrari de modernizare in zona. Cam mult dureaza acest MOMENTAN - cam de 22 de ani. Am solicitat un amplificator de semnal, dar nu pot primi deoarece nu sunt persoana juridica. Domnilor, chiar nu puteti face nici o exceptie? Oferiti-mi o alta varianta, o alta solutie! Desi sunt pensionar, mi-am cumparat un Samsung Galaxy S 10, in speranta ca voi putea vorbi la telefon. Degeaba! Nu vrea sa ma mut nici in alta locatie si nici la alt serviciu de telefonie! Dupa 22 de ani de chinuri, poate merit si eu un upgrede, sa ma pot bucura ata eu cat si altii din jurul meu de semnal.

Moderator
Postări: 690
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: De ce nu am semnal?

Buna, 

Iti multumim pentru mesaj. Compania Vodafone imbunatateste constant acoperirea si ne dorim ca toti utilizatorii sa beneficieze de cele mai mari viteze si cele mai bune servicii. 

Madalina