Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0
Soluţie acceptată

Dublu puncte de loialitate

Salutare!

Cei care doresc sa faca trecerea la un RED ,prin reinnoire,beneficiaza de dublul valorii punctelor de loialitate.

Vodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: Dublu puncte de loialitate

Salut.

Cum spuneam si aici, au gresit HTC-ul din poza.

In poza este modelul din 2013 - HTC One M7, iar in reclama este scris modelul din 2014 - HTC One M8.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP
0

[ Editat ]

De obicei promotia aceasta era valabila numai la reinnoiri pe 2 ani.Sa inteleg ca lipsa specificarii acestui aspect,inseamna ca se aplica si pentru reinnoiri pe 1 an?

In plus,nu se specifica perioada de valabilitate a acesteia.

Vodafone
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎12-04-2013
0

Buna Ziua
De ce sint puncte duble doar la abonamentele red ?
Altadata era mai mult cu 50 % pentru orice produs , inclusiv telefoanele la liber
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Promotiile se schimba periodic, majoritatea avand diferite caracteristici. In acest moment, aceasta este promotia. Cu siguranta vor aparea noi modificari in perioada urmatoare. 

Multumesc,

Claudiu

Membru VIP
0

[ Editat ]

@kikipiki a scris:
Buna Ziua
De ce sint puncte duble doar la abonamentele red ?
Altadata era mai mult cu 50 % pentru orice produs , inclusiv telefoanele la liber

Promotiile cu X% mai multe puncte de loialitate,asa cum am cunoscut pana la finele anului 2013,nu cred ca vom mai vedea.Promotii ce ofereau punctului de loialitate o valoare suplimentara oricarei achizitii din eshop,cu sau fara contract. Imi aduc aminte cum de Black Friday am luat un pachet prepaid de 15 euro cu  numai 750 puncte.

In contextul aparitiei unor abonamente cu beneficii incluse mult mai consistente,promotiile cu valoare crescuta a punctului de loialitate,nu mai sunt asa generoase.

Ulterior,am vazut ca s-a beneficiat de ea doar la abonamentele Smart si Red.Pentru Smart 1 punct de loialitate=1,5 eurocenti.Pentru Red 1 punct de loialitate=2 eurocenti.

Vodafone
Începător
Postări: 21
Înregistrat: ‎10-04-2012
0

dublul punctelor se aplica doar la reinnoire? nu se aplica si la noi contracte red?

de asemenea, la achizitii de accesorii sau telefoane la liber (care apropos din pacate au preturile cam piperate vs orange) de ce nu am posibilitatea folosirii de puncte?

Membru VIP

[ Editat ]

Salutare!

dublul punctelor se aplica doar la reinnoire? nu se aplica si la noi contracte red?

Punctele de loialitate se pot utiliza doar la reinnoire.pentru contul care este deja activ.

de asemenea, la achizitii de accesorii sau telefoane la liber (care apropos din pacate au preturile cam piperate vs orange) de ce nu am posibilitatea folosirii de puncte?

Un raspuns ar fi ca,nu este contul autorizat pentru cheltuire puncte de loialitate.Pentru solutionare trebuie sa te adresezi unui consultant Vodafone prin Chat online.

Trebuie sa-ti apara ceva de genul.

Vodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎14-12-2012
0

Dublul punctelor de loialitate se face doar online sau si la fidelizare telefonic?

Adica am semnat prelungire RED19 pe 2 ani + telefon  - oferta telefonica. Ar trebui sa fi primit dublul punctelor? Ca mi s-a spus ca nu este voie decat online?

Va multumesc

Membru VIP

Doar online este valabila,pentru achizitiile din eshop.

Vodafone