Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎02-12-2012
Soluţie acceptată

Extraoptiune Smartphone?(internet)

Buna!

azi am avut intentia de a activa o extraoptiune de smartphone, ca sa am mai mult trafic inclus in pachet,, as fi vrut 300MB, in fine si mi s-a comunicat ca nu se poate adauga la abonamentul meu actual nicio extraoptiune de internet, doar sa trec la un abonament mai mare...Emoticon trist

Se poate cumva rezolva aceasta problema? Emoticon trist nu as vrea sa trec la un ab mai mare...am Mega8 acuma,,,as vrea doar trafic in plus...

Multumesc anticipat!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Extraoptiune Smartphone?(internet)

[ Editat ]

Salut!

Optiunea de 300 MB este la un cost de 5 euro TVA inclus/luna.Este avantajoasa sa fie activata  la achizitia unui telefon,caci in baza ei se ofera o reducere apreciabila din pretul produsului.Altfel mi se pare cam scumpa,comparativ cu ce poti obtine de aici( posibilitatea de activare extraoptiune de net cu perioasa contractuala sau fara).

In screen-ul atasat,am conturat o optiune de 500 MB.  Emoticon fericit

Vodafone
Highlighted
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎02-12-2012

Ms muuult! am si activat pe cel 500 Emoticon fericit si mai am  100 din abonament (80+20 promo) deci e ok Emoticon care face cu ochiul... la *100#

ce penibiiil ca au vrut sa imi bage pe gat oprtiunea smartphone si nu internet simplu p mobil...

Ms inca o data de ajutor! Emoticon fericit

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Cu placere!

Navigare placuta si...sa ne mai citim pe forum.  Emoticon fericit

Sarbatori fericite!

Ionut

Vodafone