Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Incheiere contract ,, relatie ,, ;)

Iata ca dupa 17 ani de ,, relatie ,, vom incheia parteneriatul pentru fatul ca voi cei de la vodafone efectiv ce spuneti voi asa trebuie sa ramana , nu tineti cont de corectitudine si de fidelitatea clientilor , efectiv oferiti tot felul de oferte pentru noi clienti in special pentru cei ce se porteaza , dar stiti ce cred ? cred ca o sa imi fie mai bine aproape ca ma bucur .

In sfarsit va doresc toate cele bune iar de pe data de 17 decembrie 2017 bye bye ! 

Moderator
Postări: 640
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Incheiere contract ,, relatie ,, ;)

Buna, Iulian76!

Ne pare rau ca ai ajuns la o asa concluzie. Emoticon trist Ne poti trimite mai multe detalii cu privire la feedback-ul tau aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htmDorim sa stim ce anume te-a facut sa iei aceasta decizie. Emoticon foarte fericit 

Multumesc,

Madalina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-06-2014
0

Sunt client fidel si bun platnic de mai bine de 10 ani..in octombrie mi-au expirat contractele a doua dintre cele patru abonamente.Am incercat de multe ori sa intru in legatura cu in operator pentru o oferta de reinnoire , insa de fiecare data mi se spune ca voi fi contactat in maxim 10 zile de catre in operator.Nici in ziua de azi nu m-a sunat nimeni..deci nu insemn nimic pentru Vodafone.
P.S. Este al doilea mail pe care vi-l scriu. Multumesc! Ca si Iulian, voi incheia aceasta "relatie" fara importanta.

Moderator
Postări: 640
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna, Silviu!

Ne pare rau ca raspundem cu intarziere la acest mesaj. Spune-ne, te rugam, daca ai reusit intre timp sa vorbesti cu unul dintre colegii mei.
Ai primit vreun numar de inregistrare?

Am dori sa verificam si noi solicitarea facuta si trimisa colegilor nostri.

Multumesc,
Madalina