Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎03-03-2014
0

Re: Mai are rost sa stam pe abonament?

[ Editat ]

Sunt abonat de 14 ani, imi platesc abonamentul la timp si nu am primit niciodata o oferta la telefonie, mai bine zis la telefon. Bineinteles ca oferta la cartela este mult mai buna. Telefoanele sunt bagate la oferta doar pentru abonamente de la 15 euro in sus iar beneficiile acestor abonamente sunt comparabile cu cele ale unei cartele de 6 euro. Concluzia anul acesta si eu si sotia vom rezilia contractele cu Vodafone in conditiile in care nu exista nici o fidelizare reala. Scopul este de a mari contractele din 2 in 2 ani pentru un telefon cu performante slabe pe care oricum il platesti in final.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Ti-am oferit un raspuns in cadrul celuilalt topic in cadrul caruia ai postat feedback-ul/nemultumirea ta. 

Multumesc,

Claudiu

cnm
Membru
Postări: 49
Înregistrat: ‎06-02-2013
0

O sa impart pe categorii:

1. Si eu sunt de parere ca pana in 6-8 nr nu are rost pe abonament.

2. Grupuri >10 nr este rentabil abonamentul si acela semnat DOAR pe cate 1 AN ca sa nu fii legat fortat prea mult timp de VDF. E ok deoarece in grup este 0, doar minutele nationale trebuie analizate si facute in asa fel incat sa fie

3. La grupuri f.mari [corporatii] e f.rentabil abonamentul doarece acolo nr de minute [nationale, internationale si roaming] se imparte pe toate nr din grup [cu restictie pe fiecare nr la cate minute are voie, direct din logare la platforma VDF], dar si beneficiile la semnare si reinnoire sunt imense {tot felul de facilitati, discount-uri si kilograme de telefoane premium primite moka Emoticon fericit ].