Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Contact Vodafone *100#

[ Editat ]

Apreciez efortul tau!

Era insa mult mai simplu asa:

Serviciul interactiv de asistenţă prin mesaje

Intrebările tale primesc răspunsuri rapide! La *100# modifici oricând opţiunile din cont, foloseşti punctele de loialitate, primeşti detalii despre factură şi multe altele.

Serviciul interactiv de asistenţă prin mesaje este acum unificat sub numărul *100#. Indiferent de tipul de abonament sau Cartelă, ai la dispoziţie acelaşi număr de telefon la care poţi să afli informaţiile pe care le doreşti.

Sistemul funcţionează prin intermediul unui meniu interactiv. Nu trebuie decât să alegi opţiunea pe care o doreşti şi răspunzi prin SMS. Pentru mai multe informaţii privind meniurile specifice pentru cele 3 variante (cartelă, abonament sau Vodafone Avantaj), click aici.

Pentru cei care doresc un acces rapid la serviciul Cost Control, au la dispoziţie în continuare numărul scurt *123#. Acesta poate fi accesat şi la numărul *100#.

Aceeasi Marie, cu alta palarie, mult mai simpla!

Emoticon LOLEmoticon LOL

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Asistenta Vodafone!

[ Editat ]

Multe si extrem de utile informatii , veti gasi accesand acest      link   

Accesand toate submeniurile acestea:Snap8.png veti fi in masura sa stiti tot ce trebuie unui utilizator avansat Vodafone!

Prezentarea este atractiva si cu o logica impecabila!

Cred ca toti utilizatori Vodafone pasionati ar trebui sa  deschida fiece meniu de aici:

Snap9.png

explorandu-l!

Trebuie doar rabdare si atentie!

Succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-10-2012
0

Re: Meniu *100# abonament

1

Highlighted
Înţelept
Postări: 113
Înregistrat: ‎24-07-2012

Re: Meniu *100# abonament

Buna 0724410016,

Daca te pot ajuta, am rugamintea sa-mi lasi intr-un mesaj privat numarul de telefon si mai multe detalii privind solicitarea ta.

O seara frumoasa!

Multumesc,

Andra.