Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎30-03-2015
0

Modificare abonament

Buna ziua,am facut in data de 27.03.2015 o solicitare de modificare de abonament si mi s-a comunicat ca voi fi sunat. Astazi 30.03.2015 am fost sunat de o doamna sa-mi faca o oferta de tableta +internet.I-am comunicat ca nu doresc asa ceva si ca eu doresc modificare de abonament si achizitie de telefon la oferta online( Smart 13 + telefon vodafone smart 4 power).Mi s-a spus ca ea nu poate si sa apelez la chat in contul meu vodafone.Aici am primit raspunsul ca pot face acest lucru decat daca imi activeaza de astazi abonamentul si sa pot lua telefonul la pretul promotional ceea ce nu doresc sa am doua abonamente suparapuse pana la data de facturare.Nu cred ca nu se poate face nimic macar pentru un client gold sa i se mofice abonamentul de la data facturarii care este peste cateva zile si sa beneficieze de pretul promotional online care este pana maine.Sunt tare nemultumit in conditiile in care sunt client vodafone de 9 ani si nu am beneficiat de nici o oferta de fidelizare mai buna in afara de cele standard.

Highlighted
Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014

Re: Modificare abonament

@cristi1987 a scris:

Buna ziua,am facut in data de 27.03.2015 o solicitare de modificare de abonament si mi s-a comunicat ca voi fi sunat. Astazi 30.03.2015 am fost sunat de o doamna sa-mi faca o oferta de tableta +internet.I-am comunicat ca nu doresc asa ceva si ca eu doresc modificare de abonament si achizitie de telefon la oferta online( Smart 13 + telefon vodafone smart 4 power).Mi s-a spus ca ea nu poate si sa apelez la chat in contul meu vodafone.Aici am primit raspunsul ca pot face acest lucru decat daca imi activeaza de astazi abonamentul si sa pot lua telefonul la pretul promotional ceea ce nu doresc sa am doua abonamente suparapuse pana la data de facturare.Nu cred ca nu se poate face nimic macar pentru un client gold sa i se mofice abonamentul de la data facturarii care este peste cateva zile si sa beneficieze de pretul promotional online care este pana maine.Sunt tare nemultumit in conditiile in care sunt client vodafone de 9 ani si nu am beneficiat de nici o oferta de fidelizare mai buna in afara de cele standard.

Buna,

Apreciem feedback-ul tau. In vederea clarificarii acestei situatii, te rog sa te adresezi echipei de chat.

Multumesc,

Elena

Vizitator
0

Cu cei de la echipa de chat am vorbit deja asa cum am scris mai sus si nu ma pot ajuta.Nu vad de ce sa mai vorbesc cu ei.Nu exista nimeni in echipa de retentie care sa imi faca o simpla prelungire de abonament si sa iau telefonul cu reducerea care se aplica online?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Salut!

Inteleg ca ai avut deja o discutie cu cineva din echipa Chat online,doar ca,in cadrul  forumului Vodafone nu se ofera suport pentru astfel de solicitari.De aici,vei fi directionat catre echipa de Chat online,sau poti apela *222.

Vodafone
Vizitator
0

Am vorbit cu cei de la *222 vineri 27.03.2015 si ca voi fi sunat candva .Pana cand voi fi sunat vor trece reducerile online la telefoane care sunt pana maine.Se pare ca pana la urma voi astepta terminarea contractului si poate voi trece la alte culori.