Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 57
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Multumesc pentru urari Vodafone !

Pentru ca luna urmatoare este cam a 13  zi de nastere sarbatorita in reteaua favorita, Vodafone mi-a transmis multe complimente si un bonus de 30 min in retea ( cu care, din pacate, nu am ce face ). Multumesc pentru gest, cu toate ca m-as fi simtit mai magulit de atentia acordata daca-mi faceati cadou, chiar si cel mai ieftin telefon din oferta......

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Multumesc pentru urari Vodafone !

Salutare!

Imi aduc aminte in 2005 cand am primit 30 minute in retea,bonus cu ocazia zilei de nastere.Aveam 20 sau 25 minute incluse in abonament,iar bonusul era binevenit.Desigur,ofertele au tot evoluat,intr-o asa forma ca bonusul acela este inutil.

A ramas implementat in sistem,acordandu-se automat.Il trecem cu vederea caci nu face rau.  Emoticon care face cu ochiul

Ionut

Vodafone
Sfătuitor

[ Editat ]

Ai dreptate Ionut. Insa tot de prin 2005 pana in 2009, cu punctele pe care le primeam pentru fidelitate, imi schimbam cam in fiece an telefonul,,,,ce vremuri,  Acum, dupa noile reguli, am reusit sa acumulez in doi ani " fantastica" suma de 4,7 euroi cu care, daca mai adaug ceva din buzunar, imi cumpar o laveta de sters toouch-ul telefonului ( luat la liber ), Dar vorba ta, sa trecem cu vederea.....

Membru VIP
0

[ Editat ]

Salutare!

Nu stiu daca ai primit, prin 2005,un plic de la Vodafone cu grila de acordare a punctelor de loialitate in functie de vechime.Atunci aveam abonament cu 20 sau 25 minute incluse iar factura era in jur de 1 300 000 lei(faceam cost suplimentar cu 39 centi/minut).In al saptelea an de vechime as fi primit de 7 ori mai mult valoarea lunara a punctelor(7 puncte x 7=49).

Acum am pe unul din abonamente(Smart 10)  1500 minute in retea si 150 nationale,pentru care platesc 45 ron(450 000 lei).  Cu diferenta,pana la 130 ron,dupa 2 ani imi iau[ (130-45)*24=2040] ...ceva serios.  Emoticon care face cu ochiul

Acum primesc cam 180 puncte lunar.O fi mult ,o fi putin,dar nu mai conteaza,comparativ cu celelalte beneficii. 

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna necos!

Iti multumim pentru opiniile exprimate si feedback-ul adresat pe aceasta cale. Ne este foarte folositor.

O zi frumoasa!

Irina

Sfătuitor

Sa fii iubita Irina !  Daca Vodafone Romania ar fi condusa de catre una/unul dintre moderatorii acestui forum cred ca multe s-ar imbunatatii in privinta serviciilor oferite de catre aceasta companie.

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎19-08-2012
0

ma faceti sa rad =))

Highlighted
Membru VIP
0