Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-11-2014
0

Re: Notificare crestere preturi abonamente

Am si eu 2 abonamente. Insumate 20 euro. La primul marirea a insemnat undeva la 7%, insa la celalalt a insemnat 14%. Inacceptabil. Aceeasi problema in a lua legatura cu departamentul de relatii cu clientii. Mi s-a oferit drept compensare scaderea abonamentului cu exact valoarea adaugata si cateva minute sau trafic in plus. Daca nu apreciati clientii vechi este pierderea voastra. Am reziliat si ma voi porta.
Moderator
Postări: 214
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Buna, Symyady!

Regretam decizia luata si ne pare rau ca nu am reusit sa gasim o solutie potrivita nevoilor tale. Speram ca pe viitor o sa putem sa iti schimbam parerea pe care o ai despre noi si astfel sa portezi numarul inapoi.

Multumesc,

Elena 

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎03-04-2013
0

[ Editat ]

Eu am constatat cu surprindere ca la un abonament de 3 euro cresterea este de 1 euro. Majorare de 33%...

Iar la alte doua abonamente de 10 euro, identice, majorarile nu au fost identice. Si nu e nimeni in stare sa imi explice de ce. Perioada contractuala expira luna viitoare, voi credeti ca mai raman?

Highlighted
Moderator
Postări: 214
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Buna, Radu!

Valorile sunt stabilite in functie de tipul serviciilor utilizate, cresterile fiind calculate la niveluri minime pentru fiecare utilizator.

Elena