Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-10-2013
0

Oferta abonament Nelimitat 5 încarcata diferit de termenii acceptati

Bună ziua,

Vă scriu cu o nemulţumire legată de abonament. După ce am anunţat Vodafone că vreau să închid abonamentul pe care îl aveam (asta pe 9 septembrie 2013), după mai multe discuţii cu operatori Vodafone care, fiecare, dădea câte o altă informaţie, m-a sunat cineva (vă pot da numele) de la retenţii cu o ofertă de abonament: 5 euro cu TVA inclus ( 4000 min în Vodafone, 200 min naţionale şi 100 mb trafic internet). Oferta venea pentru că eram client gold şi costa doar atât (21 de lei cu tot cu tva, a repetat de câteva ori acel domn) pentru că se aplica şi o reducere.

Am precizat că sunt de acord cu oferta doar dacă se vor respecta toţi termenii ei (şi ştiam ce spun, pentru că aveam o experienţă cu o inadvertenţă între oferta acceptată şi ce apărea pe factură).

Bun.

Şi astăzi primesc factura pe mail. Perioadă de facturare 9/10/2013 – 13/10/2013; cost: 25,88 ron.

Vă rog să-mi spuneţi cine mi-ar putea explica detaliat de unde vine suma de pe factură asociată acelei perioade de facturare. Şi cum se poate declina o ofertă prin telefon (mi s-a precizat că am la dispoziţie 14 zile, în care mă pot răzgândi), în cazul în care mi se confirmă pentru a doua oară că una vorbim şi alta facturăm.  

Vă mulţumesc,

Mădălina V

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: Oferta abonament Nelimitat 5 încarcata diferit de termenii acceptati

[ Editat ]

Buna maddy12 si bine ai venit pe forum!

Pentru a te ajuta cu lamuririle necesare, am rugamintea sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul in cauza.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-10-2013
0

Nu ştiu cum se trimit mesaje private, din păcate. Spuneţi-mi, vă rog, ce anume trebuie să setez/urmăresc.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna,

Te rog sa-mi trimiti mesaj privat aici.

Multumesc,
Alexandra