Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎03-03-2013
0

Oferta abonament

In curand intru in ultimele 2 luni de contract al unuia din abonamente,iar la magazinele Vodafone ofertele pentru telefoane la prelungire sunt putine si neatractive, iar pe site aproape ca nu am gasit nimic. Pot gasi undeva o lista cu pretul telefoanelor la abonamentul ales?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Oferta abonament

[ Editat ]

Aici ai lista cu toate telefoanele din oferta Vodafone.Selectezi produsul,apoi vei avea de ales din variantele de abonament.

Daca ai puncte de loialitate,la reinnoire,impreuna cu un abonament RED,valoarea acestora este dubla.Promotia este valabila pana pe 31 mai 2014.

Cu putin timp in urma am vb cu un prieten ce are 6000 puncte pe cont.Acum,acele puncte valoreaza 120 €.Se adauga si voucherul happyback01 de 10 €,reducerea totala fiind de 130 € din pretul afisat pe site.

Succes cu asta!  Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
0

Am specificat ca m-am uitat pe site si in plus nu doresc abonament RED. Am crezut ca voi primi aici o oferta mai buna decat ceea ce este pe site tinand cont ca sunt client GOLD de cativa ani buni si am avut experiente placute pana acum cumparand numai terminale Vodafone la preturi decente.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna,

Te rog sa imi oferi numarul tau, in mod privat, pentru a putea adresa solicitarea ta mai departe.

Multumesc,

Roberta

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

@Razvan_z066 a scris:

Am specificat ca m-am uitat pe site si in plus nu doresc abonament RED. Am crezut ca voi primi aici o oferta mai buna decat ceea ce este pe site tinand cont ca sunt client GOLD de cativa ani buni si am avut experiente placute pana acum cumparand numai terminale Vodafone la preturi decente.

Buna,

Am inaintat solicitarea catre echipa de ofertare. Termenul de contact este de maxim 4 zile lucratoare.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
0

Am discutat luni si am incheiat prelungirea cu un reprezentat si mi s-a zis ca telefonul va fi livrat prin curier. Nu am primit niciun email ca telefonul a fost expediat niciun AWB, niciun telefon sa aflu starea comenzii. Asa mult dureaza livrarea prin curier?

Highlighted
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013
0

Buna, Razvan_z066!

Pentru a efectua verificarile necesare te rog sa detaliezi aceasta situatie impreuna cu numarul in cauza, utilizand serviciul Chat.

Multumesc,

Georgiana