Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: Oferta pentru vechii abonati

Buna gerogeek,

Am rugamintea sa-mi oferi numarul in cauza prin mesaj privat pentru a te putea ajuta.

Multumesc,
Alexandra

Highlighted
cnm
Membru
Postări: 49
Înregistrat: ‎06-02-2013

Cred ca numai in Romania clientii vechi sunt desconsiderati de catre VDF, ca in vest primesc toate facilitatile si bonusurile posibile. In RO este pe principiul sa dam cu biciul pe ei [adica sa le dam putin sau chiar deloc] poate asa ne depasit Profitul Operational estimat, si sa primim bonusuri suplimentare de la corporatie.

Ma intreb ce s-ar intampla daca utilizatori nemultumiti de VDF Romania ar trimite mailurile cu necazurile direct la VDF Group la CEO [Vittorio Colao], la CFO [Nick Read] sau chiar direct la Chaiman-ul corporatiei [Gerard Kleisterlee]?  Fiti 100% comvinsi ca mailuri rimise acolo [chiar si daca in prima faza sunt citite de assistant manageri} nu se sterg sau arunca in Recycle Bin ci ajung si la destinatari. E de stiut ca in multinationale, de multe ori celor din Board of Directors din grup, li se ascund problemele locale, pentru a nu incepe tavalugul cu audituri pe ei. 

Nu stiu cum Ravinder Takkar [nou CEO VDF Romania] va aplica si restructura VDF Romania, care pierde teren day-by-day, iar din toamna rebranduirea Cosmote in T-Mobile, care va aduce o serie de pachete de beneficii, va presa rau de tot pe ceilalti 2 competitori [VDF si Orange].

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

O idee excelenta Emoticon fericit.

O sa o promovez si pe alte forumuri mai ales ca pot le si ofer celor din Board si comparatii intre ofertele " personalizate'' Vodafone si ale concurentei.

Începător
Postări: 26
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Si care sunt emailurile domnilor din conducerea Vodafone?

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎17-11-2012

Va multumesc pentru tot ajutorul si consilierea oferite cu drag dar inexistente cu desavarsire. Sunt in aceeasi situatie in care eram acum 1 saptamana, dupa multe telefoane, emailuri si postari pe forum si dupa tot atatea asigurari ca lucrurile se vor rezolva repede si bine. 

Sa va dau un pont: Imi vor raspunde maine 08.05.2014 si asta pt ca astazi expira oferta de 15 euro NELIMITAT (31 euro dupa expiratea ofertei) de la Cosmote.

Fug sa prind oferta de la Cosmote. Sa vezi acum piedici Vodafone la portare.  Ca am 3 abonamente si trei cartele.

P.S. Declar ca nu lucrez, nu am rude si nici nu am vreun beneficiu personal de la Cosmote. Pur si simplu e mai buna oferta lor si cei de la Vodafone nu au facut nimic in acest sens.

Sunt curios daca va fi aprobat comentariul meu.  Numai bine!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Mergi unde iti este mai bine.  Emoticon fericit

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna gerogeek,

Am primit confirmarea ca ai fost contactat din partea departamentului de ofertare. Te rog sa-mi spui daca este in regula.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
0

@Ionuţ a scris:

Mergi unde iti este mai bine.  Emoticon fericit

Multumesc pentru incurajare.

Vizitator
0

Multumesc, am fost contactat telefonic de cineva de la dvs. care mi-a spus ca daca chiar insist pt a achizitiona - prelungire - abonamentul Smart Online voi fi contactat maine (adica azi, exact cu m am spus mai sus 08.05.2014). 

Deocamdata nu am fost contactat pt situatia de fond ci doar pt asigurari si politeturi.

Va multumesc.

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎08-07-2012
0

De o saptamana astept sa fiu si eu contactat de catre cei de la fidelizare.Chiar asa mare e aglomeratia acolo incat sa dureze atat?