Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012

Re: Oferta pentru vechii abonati

[ Editat ]

Si eu sunt de aceeasi parere ca tine. Clientii importanti pt ei sunt firmele, abonatii cu multe abonamente de valoare mare, nu eu cu 12 ani vechime si cartela pe care scrie Connex. Oricum, nici nu conteaza prea mult. Sunt in continuare dezamagit de reducerile de care beneficiez in prezent si de imposibilitatea practic de a beneficia de vechimea deloc de neglijat. In rest, multumirile nu folosesc la nimic.

NB. Si eu voiam un SG II sau un Note. Pot sa mi le iau si la liber, cu banii jos. insa acum, nu stiu daca mai vreau vreunul. Si stii de ce? Din cauza ofertelor facute.

Succes!

Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎19-03-2012

Corect, si la mine multumirile nu imi spun nimic.

Eu nu am renuntat sa imi iau un SG S II, mai ales ca acum am un HTC care e destul de slabut pentru necesitatile mele. Astept sa vad la expirarea contractului ce oferta primesc si daca nu sunt multumit plec la concurenta pentru ca acolo mi s-a oferit (am scris mai sus ) un SG S II la 2300 RON cu abonament de 10 Euro pe 2 ani. Fain zic eu. Nu ca aici la scoruri nesimtite rau de tot.

Aaaa,uitasem ceva, inainte de Paste cu vreo saptamana am intrebat daca eu ca si client vechi doresc sa mai fac un abonament (era al 3-lea in familie,vroiam pentru junior sa nu mai reancarc atata cartela ) beneficiez de o oferta la telefon, raspuns: NUUUUUU, ce e pe site aia iau.

PAS Vodafone.

Sa auzim de bine.

Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Catalinmoroti.

Lasa-mi, te rog, printr-un mesaj privat numarul tau de telefon, pentru a te putea ajuta.

Multumesc, Mirela
Începător

[ Editat ]

Multumesc Mirela.

Cunoscatorii cred ca isi dau seama ca am gresit cu un post mai sus,am scris: concurenta imi da un SG S II la 2300 RON dar de fapt am pus un zero in plus.Telefonul este practic 230 RON !!!

Highlighted
Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012

Habar n-au sa-si tina clientii vechi ! Irina s-a facut ca se ocupa de cererea mea dar degeaba, asa ca m-am pus pe treaba si ofertele celor de la orange si cosmote sunt mult mai bune ! Chiar m-am saturat de Vodafone si de mirificii angajati. Saptamana asta voi decide la cine ma portez cu toate numerele.

O zi placuta !
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "dsorinn",

Din cate putem observa si in cadrul forumului si revizuind si schimbul de mesaje private dintre tine si colega noastra, Irina a facut tot ce este posibil pentru a te ajuta in vedere situatiei prezentate de tine. In data de 5 - adica imediat dupa interventiile Irinei - ai fost apelat de o persoana autorizata in vederea eventualelor modificari sau discutii cu privire la contul in cauza.

Daca te putem ajuta cu informatii in plus, ne poti anunta. De asemenea, daca doresti sa completezi cu ceva prezentarea situatiei, asteptam feed-back-ul tau.

Începător

@ Claudiu , pe bune ? Vodafone mimeaza ca face tot ce este posibil ca abonatii lui sa fie satisfacuti pe deplin.

mda
Sfătuitor
Postări: 48
Înregistrat: ‎25-01-2012

Cu ofertele de PAsti si pentru vechii abonati m-am cam lamurit.

Acum: doresc ( încă) oferta serioasa pentru telefonul Samsung GAlaxy Ace Plus. Abonament 10 EUR. Nu ma intereseaza Mii de minute in retea.

P.S. concurenta il da(similar)  la 250 Ron

nr. tel. 0723188220

Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Claudiu, mega oferta ce am primit-o era mai proasta decat cea primita de la o reprezentanta vodafone ! In plus i-am zis Irinei ca ma intereseaza 5 numere (persoana juridica) si oferta a venit pe 2 numere cu 74 euro, iar la reprezentanta am primit 103 euro pentru 5 numere ! Apoi i-am scris Irinei foarte exact ce ma intereseaza si sa-mi faca un pret dar n-am mai primit niciun raspuns ! Sau nu mai meritam ? In fine, pe mine chiar m-ati convins. Nu sunteti in stare sa tineti clientii vechi. Va doare'n **bleep** de ei !
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "catalinmoroti",

Te pot ajuta cu vreo situatie anume, descrisa in prealabil cu cateva detalii importante?