Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎19-03-2012

Re: Oferta pentru vechii abonati

Salut Claudiu,

Nu cred ca ne poate ajuta cineva...si vorbesc in cunostinta de cauza.

Multumesc oricum.

Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "dsorinn",

Irina a facut tot posibilul pentru a te ajuta in vederea situatiei prezentate de tine, discutand pe cat posibil cu persoanele care aveau sa preia situatia in vederea rezolvarii.

De asemenea, daca te ajuta cu ceva, iti pot oferi o arhiva a mesajelor schimbate intre voi pentru a vedea ca ai primit raspuns din partea Irinei la fiecare mesaj important trimis de tine. Ma gandesc ca poate dintr-un motiv sau altul ai omis vreun raspuns trimis de ea.

Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012

Am inteles, deci nu toate mesajele sunt importante. Daca tot ai posibilitatea sa te uiti peste mesaje, de ce nu te uiti mai atent la date ? Ultima data i-am scris ca nu am mai primit nicio oferta desi ea imi spusese ca voi fi sunat. De atunci n-am mai primit niciun mesaj ! Au trecut 2 saptamani.
Membru

Ultimul meu mesaj trimis catre Irina a fost in data de 13 cand i-am spus ca nu primisem nicio oferta, iar ultimul mesaj de la ea este din data de 7 ! Ti se pare ca mi-a raspuns la intrebari ? Sau nu a fost suficient de importanta, mai ales ca ii spuneam ca vreau sa plec. Dupa cum i-am spus si ei, voi pana acum m-ati luat de "guraliv" ca tot v-am amenintat dar acuma chiar m-am saturat. Citeste mesajul ce i l-am trimis si ai sa vezi ce-mi ofera atat Orange cat si Cosmote !
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "dsorinn",

Am verificat si datele si mesajele in cauza cu mare atentie inca dinainte.

Precum spuneam si initial, Irina a facut tot posibilul pentru a te ajuta in vederea situatiei prezentate de tine.

Membru

Din cauza asta am fost sunat, nu ? Pentru ca a facut tot posibilul. Vezi, exact ce ziceam ! Va doare-n **bleep** ! Eu i-am spus in data de 6 ce ma intereseaza si astept raspunsul, dar nu a mai venit nici pana astazi, desi in data de 13 i-am zis ca inca nu am primit nimic dar nici de la ea n-am mai primit raspuns! Atat de mult s-a stresat.

De data asta chiar mi-a ajuns ! Sunteti de doi bani cu tot cu firma care o reprezentati !
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012

Nu vreau sa iau apararea Vodafone, dar intre 13 si 17 au fost si Sarbatorile de Pasti. Poate au avut si cei de la Relatii clienti liber, pentru familiile lor.

Membru

Atata timp cat magazinele iti pot face oferte, si ce de la relatii cu clientii ar trebui, in plus eu le-am cerut din data de 6 ! Deci pana in 13 sunt 7 zile.
Membru

Ma, eu chiar nu va inteleg ! Acuma a fost sunat tatal meu, i s-a facut o oferta si am aflat-o si eu (de pe mail). Voi sunteti in stare sa oferiti ceva diferit utilizatorilor vechi sau nu ? Nu are nimic personalizat fata de o oferta ce o pot lua de la orice reprezentanta vodafone ! Este aceiasi oferta care mi-a facut-o si la reprezentanta doar ca a schimbat un abonament din Avansat Plus, in Avansat Plus Roaming, si pretul abonamentului a crescut cu diferenta aferenta. Nici o reducere, nimic ! Pentru oferta asta puteam sa merg la magazin, fara sa-mi mai bag capul cu voi. Chiar nu sunteti in stare sa faceti oferte personalizate ? Daca nu, spune-tine sa nu ne mai pierdem timpul. Mergem in magazin si daca ne convine bine, daca nu mergem in alta parte. Departamentul vostru de ofertare doarme. Iti ofera exact aceleasi oferte care sunt pe piata.

In plus, un client nou isi cumpara la un abonament de 37 de euro SGS II la 99 euro, iar mie la abonamentul Avansat Plus Roaming (care este peste 40 de euro) mi-l ofera la 180 euro, DUBLU !

Loialitatea pacii. Spuneti-le celor de la marketing sa caute cuvintele noi in dictionar ca habar nu au sa le foloseasca !
Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012

Probabil va trebui sa ma angajez la Vodafone ca intr-adevar sa beneficiez de o oferta cu adevarat incredibila...