Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Re: Oferta pentru vechii abonati

[ Editat ]

Dintre multele lucruri enuntate anterior nu am gasit decat la 4.1 "Planul tarifar lunar ales de
catre Client se menţine pe o durata minima a contractului şi nu poate fi schimbat decăt cu un alt plan tarifar lunar de o valoare mai mare." ceea ce inseamna, din cate inteleg, ca pot schimba planul tarifar de 5,2 euro cu un plan tarifar de 6 euro. Daca nu cumva 5,2 euro inseamna un plan tarifar de valoare mai mare decat 6 euro.

Daca ar trebui sa vad altceva in acest document as prefera o mentiune clara a punctului pe care ar trebui sa-l studiez.

Sa inteleg ca restul aspecteleror si intrebarilor mele nu merita raspuns? Nu ca as fi primit pana acum un raspuns adevarat. Sau poate sunt eu mai greu de cap si nu reusesc sa-l inteleg. Poate face cineva o fapta buna si imi explica mai clar

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012

Imi pare rau sa remarc faptul ca intrebarile mele nu mai prezinta interes pentru reprezentantii Vodafone. Poate vor fi draguti si imi voi spune cand voi putea putea depune cererea pentru a trece la cartela. Am trimis deja un mesj privat cu numarul meu de telefon moderatoarei Mirela.

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012
0

Buna Sirtius.

Am primit mesajul tau si urmeaza sa fii apelat in cursul zilei de maine.

Multumesc, Mirela
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎11-03-2012
0

Emoticon care face cu ochiul

mda
Sfătuitor
Postări: 48
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

[ Editat ]

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

[ Editat ]

Salut "mda",

In urma interactiunilor avute cu operatorii, ai primit pe adresa de e-mail inregistrata in cadrul contului numarului de telefon pe care il ai, un mesaj in care au fost prezentati ultimii termeni ai cererii. In finalul acestui e-mail se specifica faptul ca, operatorul in cauza asteapta un reply la mesajul respectiv pentru a finaliza cererea. Operatorul nu a primit niciun reply din partea ta. 

In cazul in care doresti, iti pot oferi printr-un mesaj privat atat continutul e-mail-ului cat si datele respective, sau imi poti transmite mie acest reply.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Salut!

Eu scriu pe forumul acesta de peste 100 de zile.Daca am intrat aici, este nu ca sa ma regasesc in problemele altora,ci sa adopt solutiile de la problemele altora.Iar daca am si eu o solutie pentru altii,o ofer cu placere.

Imi place postarea lui Matei de aici

ScreenShot027.gif

Ionut.

Vodafone
mda
Sfătuitor
0

[ Editat ]

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut "mda",

Ai mesaj privat si daca poti acorda un pic de timp, astept raspuns din partea ta.

mda
Sfătuitor

[ Editat ]

Solicit sa mi se stearga contul si activitatea de pe forum