Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎09-04-2012
0

Re: Oferta pentru vechii abonati

Buna ziua, as dori si eu sa mi se faca o oferta (cat de cat personalizata/personalizabila) pentru prelungirea unui abonament vechi.

Multumesc

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna camilbircean si bine ai venit pe forum!

Spune-mi, te rog, numarul de telefon in cauza pentru a putea efectua verificari si a te ajuta cu aceasta solicitare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Multumesc,
Alina

Alina-Elena PM.JPG

Highlighted
rxt
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎31-03-2013

Dragi ABONATI VECHI. Singura sansa de a negocia sau de a obtine una dintre ofertele promotionale este la incheierea abonamentului, ca si oferta de retentie. Daca ati semnat, sa fiti sanatosi.

Asa cum scrie si in titlul topicului sunteti (ca si mine) vechi, iar ca orice "vechitura", nu mai prezentati interes.

Si eu vreau sa-mi modific abonamentul, dar degeaba.

https://forum.vodafone.ro/t5/Abonamente/Modificare-tip-abonament/td-p/78946

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012

Solicitare

[ Editat ]

Revin pentru cateva clipe pe forum pentru o serie de solicitari.

Am ramas in Vodafone fiindca inca mai am amici si cunoscuti in aceasta retea. Dar tot mai putini...

Mai intai descopar ca la ofertarea vechilor abonati datele problemei nu s-au schimbat prea mult. DIn pacate. Sunt aceleasi nemultumiri de cand am inceput sa scriu pe acest forum, in februarie 2012. Se pare ca feedback-ul oferit nu a fost luat in considerare si politica vizavi de abonatii cu mare vechime este aceeasi, adica nu exista mari diferente intre un abonat nou si cel cu 12-13-14 ani vechime. Asta e.

Solicitarea mea este foarte simpla. Intrucat am in fata ochilor o oferta mai buna la o companie concurenta, doresc sa primesc o oferta din partea Vodafone, fiindca inca mai am numere de Vodafone in memoria telefonului. 

Asadar, fiindca ultima oferta de la Vodafone va fi fost acum aproximativ 1 an, rog pe stimatii moderatori sa dea curs solicitarii mele de a mi se face o noua oferta. 

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Solicitare

Buna ClausInRo,

Ti-am lasat un mesaj privat si astept raspunsul tau pentru a putea directiona aceasta solicitare catre departamentul specializat.

O zi frumoasa iti doresc!

Irina

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎08-04-2013
0

buna seara

Vizitator

am intervenit si eu aici. pt ca mai am un pic si imi va expira perioada contractuala. mentionez ca am primit si noua oferta de la vodafone dar si de la concurenti(portocalii si verzi).  fiind un business group ma asteptam la mai mult. managerul de cont cred ca mia oferit tot ce a putut. Dar parca nici chiar asa adica un telefon la prelungire sa il iau mai scump ca in magazinele de profil. Singurul lucru care mi-a mai ramas de facut este sa astept sa expire perioada si sa aleg: verde sau portocaliu. AMR 4

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012
0

Salut scarlatdra,

Te rog sa imi trimiti un mesaj privat care sa contina unul dintre numerele de telefon alocate, un numar de telefon de contact si detalii despre abonamentul si/sau telefonul pe care ti l-ai dori.

Pentru a trimite mesaj privat, este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

Multumesc,

Cristina

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Buna  seara 

Felicitari pentru alegere Emoticon fericit

Eu mai consiliez citeva firme in materie de IT si am reusit sa reduc costurile substantial pe partea de comunicatii prin portare atit la Orange cit si la Cosmote in functie de necesitatile de comunicare. 

Am avut oferte de la cele trei companii (Vodafone,Orange,Cosmote) si am putut sa le analizez in paralel.

Oferta Vodafone a fost cea mai slaba iar preturile telefoanelor care le  ofereau la retentie erau mai mari decit cumparate la liber.

Vizitator
0

Subscriu