Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Oferta pentru vechii abonati

Buna 0722240320.

Te putem ajuta?

Multumesc,

Ramona

mda
Sfătuitor
Postări: 48
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

cred ca am trimis vreo 2 mesaje

@Ramona a scris:

Buna necos, mda.

Va rog, sa-mi trimiteti un mesaj privat cu numarul vostru de telefon pentru a verifica situatia contului vostru.

Multumesc,

Ramona

mda
Sfătuitor

Ramona, imi cer scuze. am vazut ulterior pe mesajele private ca ai redirectionat cererea mea. credeam ca imi verificati "contul din Gibraltar sau insulele Cayman Emoticon LOL

iti multumesc.

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012

Am trimis in mesaj privat catre moderatori, nemultumirile mele legate de oferta facuta. Dupa cum am spus in alta parte, mi se pare jenant ca dupa 12 ani de abonament sa ti se faca o oferta bunicica dar si aceea cu mult sub cea mai buna oferta existenta pe piata. In mod cert politica firmei ia in calcul uniformizarea abonatilor vechi si noi sub aceleasi oferte, lucru care ma duce tot mai mult cu gandul la portare.
Începător
Postări: 26
Înregistrat: ‎30-01-2012

Aseara am fost sunat de un salariat Vodafone si nu pot sa nu spun ca am fost putin mirat de faptul ca ceea ce nu se putuse de mai multe ori pana acum mi s-a oferit. Nu am cerut ceva extraordinar ci oferta regionala pe 1 an si cel mai ieftin telefon la pretul de pe site pentru contract pe 1 an. Probabil s-a considerat ca este in avantajul Vodafone sa fiu fidelizat. Ar fi extraordinar daca acest comportament pozitiv rezultat in urma postarii pe acest forum s-ar extinde la nivelul companiei. Sa speram, in avantajul ambelor parti companie si clienti, ca acesta este un nou inceput. Sa vedem daca v-a fi asa. Pana la urma e si o chestiune de respect fata de clientii vechi. Multumesc Mirela.

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Ionita123.

Ma bucur ca te-am putut ajuta si te astept in continuare, pe forum, cu orice intrebare legata de produsele si serviciile oferite de Vodafone.

Multumesc, Mirela
Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

@ionita123 a scris:

Aseara am fost sunat de un salariat Vodafone si nu pot sa nu spun ca am fost putin mirat de faptul ca ceea ce nu se putuse de mai multe ori pana acum mi s-a oferit. Nu am cerut ceva extraordinar ci oferta regionala pe 1 an si cel mai ieftin telefon la pretul de pe site pentru contract pe 1 an. Probabil s-a considerat ca este in avantajul Vodafone sa fiu fidelizat. Ar fi extraordinar daca acest comportament pozitiv rezultat in urma postarii pe acest forum s-ar extinde la nivelul companiei. Sa speram, in avantajul ambelor parti companie si clienti, ca acesta este un nou inceput. Sa vedem daca v-a fi asa. Pana la urma e si o chestiune de respect fata de clientii vechi. Multumesc Mirela.

Mai concret care a fost oferta ?

Începător
Postări: 26
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

dsorinn: gasesti cererea mea detaliata in postul de la pagina 8.

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012

Deci nu se poate....asta este... I-am demonstrat pe oferta lui ca pot sa-mi dea un smartphone O Sol cu 17Euro la un abonament personalizat de 17 Euro fara ca Vodafone sa piarda, ba chiar sa iasa in castig. Ideea este ca nu se poate, indiferent de vechime...gold...avantaje Vf si dezavantaje eu (ca idee, la prima oferta pe care mi-au facut-o aveam un "bonus" de 1Euro si 25minute nationale fata de oferta standard Mega11+500Mb). In concluzie...voi cauta o oferta mai buna in alta parte, voi rezilia abonamentul sotiei si ii voi da ei acest abonament sa-l tina pana-n panzele albe ... ca ei ii este suficient, mai ales ca are si net Emoticon cu limbă scoasă.

Multumesc oricum,

Andrei.

mda
Sfătuitor
0

......trec zile dupa zile tot nu vrea, trec zile dupa zile tot nu vrea..............e sofisticare ma.............